40 kontra 20: Pożegnania i nowości

40 kontra 20: Randka na plaży
40 kontra 20: Randka na plaży
Pierwsze eliminacje, romantyczny wschód słońca i nowa uczestniczka. Co wydarzyło się w 7. odcinku 40 kontra 20?

Eliminacja

Robert i Bartek musieli dokonać trudnego wyboru. Spośród czterech zagrożonych uczestniczek, szansę na kontynuowanie przygody na Krecie mogły dostać tylko dwie. Panowie zdecydowali, że chcieliby bliżej poznać Magdę i Kamilę. Dwudziestka postanowiła zamieszkać w glampingu. Dzięki temu Magda będzie miała okazję zbliżyć się do Kochanka w willi. Wyniki eliminacji sprawiły, że Gosia i Oliwia musiały pożegnać się z programem.

40 kontra 20: Eliminacja Gosia i Oliwia
40 kontra 20: Eliminacja Gosia i Oliwia

40 kontra 20: Eliminacja Gosia i Oliwia

Romantyczny wschód słońca

Pierwsza noc na glampingu była wyzwaniem dla Dwudziestek. Bartek zorganizował dla swojej grupy niespodziankę, która wymagała wczesnej pobudki. Kobiety nie spodziewały się, że będą miały okazję obejrzeć wschód słońca na jednej z najpiękniejszych plaż kreteńskich. Wspólne rozmowy, zabawy i speed dating sprawiły, że uczestnicy długo nie zapomną tego poranka. Pod koniec spotkania Bartek postanowił zaprosić Julię na romantyczny spacer, podczas którego mogli szczerze porozmawiać.

Nowa uczestniczka

Nad ranem w willi pojawiła się nowa uczestniczka, Linda. Dziewczynie udało się zaskoczyć zaspanego Roberta. Dwudziestka prędko przełamała pierwsze lody, dzięki czemu otworzyła się przed Kochankiem. Opowiedziała mu o swoich sercowych doświadczeniach. Czy sekret, który skrywa wpłynie na losy pozostałych uczestników?

40 kontra 20: Linda

Zobacz również:

40 kontra 20: Pierwsza eliminacja

40 kontra 20: Pierwsza eliminacja

Oglądajcie program od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN 7.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKUŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE

podziel się:

Pozostałe wiadomości