40 kontra 20 PRZED EMISJĄ W TV: Robert traci zainteresowanie Kingą?

40 kontra 20: Kinga
Kinga i Robert od początku mieli się ku sobie, ale pojawienie się Lindy sporo namieszało w ich relacji...

Odcinki EXTRA są dostępne w player.pl!

Kinga czuje się coraz mniej pewna w relacji z Robertem. Postanowiła mu o tym powiedzieć otwarcie. Jak na to zareaguje mężczyzna? Wszystko wskazuje na to, że nie planuje skupiać swojej uwagi wyłącznie na Kindze. Linda od samego wejścia zrobiła dobre wrażenie na Robercie i mężczyzna chętnie poświęca jej czas. Czy Roberta celowo próbuje wzbudzić w Kindze zazdrość, a może po prostu traci nią powoli zainteresowanie?

Już jutro dojdzie do bardzo dziwnej rozmowy między tą dwójką. Robert będzie zachęcał Kingę, żeby spróbowała zbliżyć się do Bartka… dziewczynie nie spodoba się ten pomysł.

40 kontra 20: W co gra Robert?

Ceremonia Chaosu

40 kontra 20: Kinga zbiera kolejne głosy na Ceremonii Chaosu!

Kinga otrzyma dziś sporo kopert podczas Ceremonii Chaosu. Czy powinna się martwić o swój los w programie. Wszystko w rękach panów. Jednak Bartek nie jest zainteresowany Kingą, a Robert… tę relację należy opisać jako „to skomplikowane”. Mężczyzna nie kryje, że jest zainteresowany również innymi uczestniczkami. Czy nadchodzi koniec dla Kingi? Przekonamy się już wkrótce!

Marlena chce odejść?!

40 kontra 20: Eskalacja konfliktu Marleny i Magdy

Konflikt Marleny i Magdy eskaluje. Kobiety nie potrafią dojść do porozumienia. Wszystko zaczęło się od tego, że Magda krytycznie wypowiedziała się na temat Roberta. Marlena opowiedziała się po stronie mężczyzny i wywołała małą wojnę. Czy kobiety zdołają się pogodzić? W cały konflikt zostały wciągnięte również inne dziewczyn. Marlena czuje się wykluczona i planie opuścić program!

podziel się:

Pozostałe wiadomości