40 kontra 20: Spory, intrygi i eliminacja

40 kontra 20: Gra w przebijanie balonów
40 kontra 20: Gra w przebijanie balonów
Po eliminacji coraz bardziej narasta rywalizacja. Co wydarzyło się w 15. odcinku 40 kontra 20?

Druga eliminacja

Uczestnicy staja się sobie coraz bliżsi. Nic dziwnego, że druga eliminacja wywołała wiele emocji. Robert i Bartek, spośród czterech zagrożonych kobiet, mogli wybrać tylko dwie. Panowie postanowili dać drugą szansę na zbudowanie trwałej relacji Marcie i Marlenie. Oznaczało to koniec greckiej przygody dla Magdy i Pauli.

40 kontra 20: II eliminacja

Balonowa współpraca

Mężczyźni zauważyli, że pomiędzy uczestniczkami tworzą się coraz większe spory. W celu zjednania kobiet, postanowili zorganizować zabawę, podczas której rywalki będą musiały współpracować. Ich zadaniem było... wspólne przebijanie balonów bez używania rąk! Jak poradziły sobie Panie?

Intrygi i rywalizacja

Kinga była rozczarowana, gdy usłyszała, że Robert, pomimo ultimatum, które mu postawiła, zdecydował się na zaproszenie Marty do willi. Wspólne mieszkanie z uczestniczką, do której straciła zaufanie będzie dla niej nie lada wyzwaniem. Kobieta nie ukrywa swojego niezadowolenia przy pozostałych mieszkańcach greckiej posiadłości. Kochanek jest świadomy zachowania Kingi i próbuje załagodzić spór Dwudziestek. Mężczyzna zdecydował się na zorganizowanie potrójnej randki, na którą zaproszone zostały obydwie uczestniczki. Czy propozycja Roberta przyniesie zamierzony skutek, czy też zaogni rywalizację Marty i Kingi?

40 kontra 20: Spór Kingi i Marty

Kamila, Marta i Patrycja chciałyby zbliżyć się do Roberta i Bartka. Przeszkadzają im w tym faworytki mężczyzn - Julia, Kinga i Linda. Kobiety stwierdziły, że najlepszym rozwiązaniem będzie wyeliminowanie największego zagrożenia, którym są rywalki. Czy uczestniczkom uda się zrealizować swój cel?

40 kontra 20: Intrygi i romanse

Zobacz również:

40 kontra 20: Robert wspiera Anię

Oglądajcie program od poniedziałku do piątku o 20:00 w TVN7.

Odcinki EXTRA są dostępne na platformie Player!

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKUŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE

podziel się:

Pozostałe wiadomości