Tomasz Urban

Tomasz Urban – czy wiesz już wszystko o modelu z Big Brothera?

Tomasz Urban - uczestnik programu "Big Brother"
Tomasz Urban jest jednym z najprzystojniejszych mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Czym zajmuje się na co dzień? W jakich okolicznościach spotkał się z Anną Lewandowską? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o Tomku z Big Brothera!

Tomasz Urban – dowiedz się, kim jest przystojny uczestnik Big Brothera

Tomek Urban to zdecydowanie jeden z najprzystojniejszych mężczyzn w Domu Wielkiego Brata. Zastanawiasz się, kim jest i czym się zajmuje na co dzień? Tomasz ma 34 lata i mieszka w Gliwicach. Pochodzi z lekarskiej rodziny, ma czworo rodzeństwa.
Jeśli na bieżąco śledzisz poczynania uczestników Big Brothera 2019, na pewno nie zaskoczy Cię fakt, że Tomasz pracuje jako profesjonalny model. Bierze udział zarówno w polskich, jak i zagranicznych kampaniach reklamowych, a efekty sesji zdjęciowych z jego udziałem można podziwiać na jego koncie na Instagramie.
Tomasz nie kryje, że kariera modela pozwala mu na całkiem dostatnie życie. Jak sam obwieścił w programie, jeździ jaguarem, a ta odrobina luksusu sprawia mu przyjemność. Przyznał też, że wykonując tę pracę, nie ma problemu w niezobowiązujących kontaktach z kobietami, choć z wyboru jest singlem: Z dziewczynami jest constans. Czyli zawsze coś i nic. Jestem wolny i mam potrzebę, żeby tak zostało przez pewien czas. Muszę troszeczkę poszukać siebie, bo nie bardzo sam wiem, o co mi chodzi w tej kwestii.

CZY WIESZ, ŻE...Modeling to nie jedyne zajęcie, którym Tomasz para się na co dzień. Jest też właścicielem… marki designerskich zatyczek do uszu, przeznaczonych do użytku np. w samolocie lub podczas jazdy na motocyklu.

Tomasz Urban w reklamie z Anną Lewandowską – zobacz klip!

Jeśli regularnie oglądasz telewizję, twarz Tomka Urbana możesz kojarzyć nie tylko z programu Big Brother. W ciągu ostatnich lat wystąpił w wielu kampaniach reklamowych – nie tylko w sesjach zdjęciowych, ale także spotach, które pojawiły się na antenie mainstreamowych stacji. Przykładem jest reklama popularnej marki szamponów przeciwłupieżowych, w której wystąpił razem z Anną Lewandowską. W spocie wcielił się w rolę fryzjera celebrytki. Efekty tej współpracy możesz zobaczyć online.

Tomasz Urban w Domu Wielkiego Brata – z czego go zapamiętamy?

Tomek Urban w Big Brotherze dał się poznać jako asertywny, inteligentny facet, świadomy swojej atrakcyjności. Zdecydował się na udział w reality show, ponieważ chciał udowodnić, że modele to inteligentni ludzie, których praca nie jest sielanką. Jak powiedział na początku programu, zawsze ma swoje zdanie i potrafi go bronić. Czy podczas pobytu w Domu Wielkiego Brata udało mu się pokazać właśnie z takiej strony? To przyjdzie ocenić widzom programu oraz innym uczestnikom.

Jak sam Tomek opowiadał o swoich oczekiwaniach względem Big Brothera?

Generalnie mam tendencję do uciekania od problemów i odpowiedzialności. (…) Wiele rzeczy u mnie jest w takim delikatnym bałaganie. Chciałbym to ustabilizować. Wydaje mi się, że w programie nie będzie do tego warunków, co będzie ciekawe. Ja sam chętnie spojrzę na siebie z boku, przez pryzmat doświadczenia z programu. Może się zdarzyć na przykład, że ktoś mnie bardzo zdenerwuje i będę miał problem z zapanowaniem nad swoimi emocjami. Nie wiem tego, nie wykluczam niczego.
W drugim tygodniu trwania programu rzeczywiście byliśmy świadkiem tego, jak Tomasza poniosły negatywne emocje. Może się to odbić na tym, jak będą go postrzegać widzowie śledzący wydarzenia w Domu Wielkiego Brata. W jednym z odcinków mogliśmy zobaczyć i usłyszeć, jak Tomek dopuścił się homofobicznych komentarzy wobec innego uczestnika, Łukasza Darłaka. Po tym, jak chłopak dokonał przed kamerami coming outu, model żartował na temat płci kolegi, wspominając, że czuje się, jak gdyby dzielił pokój nie z dwiema, a trzema kobietami. Jego zachowanie potępiła m.in. ekspertka reality show, Małgorzata Ohme w programie Big Brother Nocą. Powiedziała, że uważa takie zachowania za homofobiczne, hejterskie, wręcz mowę nienawiści.
W ostatnią środę Tomasz został nominowany do odejścia z Domu Wielkiego Brata. O głosy widzów będzie rywalizował z Łukaszem Darłakiem.
Pozostałe wiadomości