Radosław Palacz

Radosław Palacz – dowiedz się, kim jest brodacz z Big Brothera.

Radosław Palacz - uczestnik programu "Big Brother"

Radosław Palacz z Big Brothera to dumny Ślązak o barwnej osobowości, która od razu stała się siłą napędową Domu Wielkiego Brata. Kim jest charakterystyczny brodacz? Fanki reality show są pod wrażeniem jego muskulatury. Jak jednak wyglądał 10 lat wcześniej? Poznaj wszystkie sekrety Radka Palacza!

Radosław Palacz w Big Brotherze – jakie było pierwsze wrażenie?

O tym, że Radek Palacz to wyrazista postać, wiemy już od jego pierwszego dnia w Big Brotherze. Dzięki swojej barwnej osobowości szybko zjednał sobie sympatię innych uczestników, jak i widzów programu. Jeszcze zanim przekroczył próg Domu Wielkiego Brata, zapowiedział, że „nie da sobie w kaszę dmuchać”. Swoich rywali ostrzegł też, że bywa pamiętliwy, choć nie mściwy – co to oznacza w praktyce, na pewno już wkrótce się przekonamy... Atutem, który na pewno przyda mu się w czasie trwania Big Brothera, jest charakter Radka – silny, spokojny i nieustępliwy.

Radosław Palacz z Big Brothera – zdradzamy, kim jest przystojny brodacz

Kim Radosław Palacz z Big Brothera jest poza ekranem? Radek ma 41 lat i pochodzi z Piekar Śląskich. Jak mogliśmy dowiedzieć się już w pierwszym odcinku reality show, jest dumnym Hanysem, który kocha śląską gwarę, historię i kulturę. Jednocześnie, jak sam podkreśla, jest Polakiem, dla którego bardzo ważny jest patriotyzm. Czym zajmuje się na co dzień? Zawodowo Radosław prowadzi własną firmę stolarską, a także… działa jako ambasador marki kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji brody. Jego okazały, perfekcyjnie zadbany zarost dobrze o nich świadczy!

CZY WIESZ, ŻE...

Radosław Palacz w wolnym czasie pasjonuje się nie tylko wędkarstwem i akwarystyką, ale też jeździ na motocyklu.

Życie rodzinne Radka z Big Brothera – sprawdź, czego jeszcze o nim nie wiesz

Jak podkreśla Radek, bardzo ważna jest dla niego rodzina, z którą spędza każdą wolną chwilę. Mężczyzna jest szczęśliwie żonaty od 15 lat. Ma też dwóch synów, z których jest bardzo dumny. Na jego Instagramie można znaleźć zdjęcia ze wspólnego pieczenia pierniczków czy wyjścia na mecz, podczas którego kibicowali Górnikowi Zabrze. Jak się okazuje, to nie wszyscy domownicy – na co dzień rodzinie towarzyszy także ukochany pies.

Radek Palacz – czy wiesz, jak znalazł się w Big Brotherze?

Dlaczego ten sympatyczny, rodzinny Ślązak zdecydował się na udział w reality show Big Brother? Jak powiedział na początku programu, dzięki zdobytej popularności będzie miał możliwość jeszcze bardziej rozwinąć swoją działalność charytatywną. Obecnie Radosław Palacz współtworzy lokalną grupę SPI (Społeczna Piekarska Inicjatywa), w ramach której organizuje liczne wydarzenia charytatywne w swoim rejonie. Jak przyznaje, nie jest to oczywiście jego jedyna motywacja. Nie bez znaczenia są też kwestie finansowe – podobnie jak inni uczestnicy, Radosław Palacz w Big Brotherze ma nadzieję zdobyć główną nagrodę.

Metamorfoza Radka z Big Brothera – nie uwierzysz, jak wyglądał 10 lat temu!

Kiedy Radosław Palacz po raz pierwszy pojawił się przed kamerami, przykuł uwagę nie tylko ze względu na swoją okazałą brodę, ale też imponującą muskulaturę. Jak jednak mogą się przekonać jego obserwatorzy na Instagramie, jeszcze 10 lat temu uczestnik wyglądał zupełnie inaczej… Lata wycisku na siłowni i stylowy zarost, który dziś jest jego znakiem rozpoznawczym, zrobiły swoje! Dzięki popularnemu internetowemu wyzwaniu #tenyearschallenge możemy zobaczyć niesamowitą metamorfozę mężczyzny.

Pozostałe wiadomości