Oleh Riaszeńczew

Oleh Riaszeńczew – nieszczęśliwie zakochany uczestnik Big Brothera.

Oleh Riaszeńczew - uczestnik programu "Big Brother"

Cichy, grzeczny, lekko wycofany. Tak postrzegaliśmy go przez pierwsze dni. Oleh Riaszeńczew chował swoje drugie oblicze wesołego chłopaka, ale w Domu Wielkiego Brata nie da się ciągle ukrywać. Jak zmienił się najbardziej tajemniczy uczestnik Big Brothera w ciągu kilku dni?

Kim jest i skąd przyjechał Oleh Riaszeńczew?

Oleh ma 20 lat i pochodzi z ukraińskiego Zaporoża. Ma polskie korzenie – jego babcia pochodziła z Polski i dlatego przyjechał tutaj szukać lepszego życia. Obecnie prowadzi własną firmę budowlaną, ale nie jest to jego wymarzone zajęcie. W głębi duszy Oleh chciałby zostać aktorem i zrobić karierę, w czym program Big Brother miałby mu pomóc.

Jeden z najmłodszych uczestników Big Brothera jest również od dawna zapalonym sportowcem. Mając 4 lata, został zaprowadzony przez rodziców na zajęcia z gimnastyki. Po kilku latach zapragnął trenować boks, w którym osiągnął liczne sukcesy. W obu dziedzinach sportu zdobył mistrzostwo Ukrainy.

Historia nieszczęśliwej miłości Oleha

W rozmowie z Radkiem opowiedział historię swojej nieszczęśliwej miłości do Stefanii, z którą wciąż nie może być. Skomplikowane sytuacje od wielu lat rozdzielają ich wspólną drogę, chociaż Oleh wciąż jest zakochany w swojej jedynej. Podjął też decyzję, że zaraz po opuszczeniu programu pojedzie się z nią zobaczyć i wyzna jej swoje uczucia, by znów zawalczyć o ich związek.

Niestety, Stefania tańczy w cyrku i mieszka w Niemczech, gdzie chce zostać na stałe, podczas gdy Oleh osiadł już w Polsce i bardzo mu się tu podoba. Wyznał jednak, że myśli tylko o niej; możliwe więc, że porzuci życie w naszym kraju, by pojechać za prawdziwą miłością. Życzymy im dużo szczęścia!

Czym zasłynął Oleh w Domu Wielkiego Brata?

Wielki Brat zlecił uczestnikom zadanie zrealizowania talk-show na swój temat. Ponieważ Oleh nie opowiadał o sobie zbyt wiele, Wielki Brat postanowił, że to właśnie on jako pierwszy przedstawi reszcie mieszkańców swoją historię. Opowiedział w niej o swoich marzeniach, dzieciństwie, zmianach, jakie zachodziły w jego karierze sportowej, ale również o przyjeździe do Polski. Co najważniejsze, pokazał się jako niesamowicie zabawny, uroczy chłopak, który zachwycił wszystkich uczestników Big Brothera swoim aktorskim talentem.

Uczestnicy byli bardzo zaskoczeni tym, jak wielkie show zrobił Oleh. Spodobało się to szczególnie Magdzie, która doceniła sposób, w jaki opowiedział o sobie pozostałym uczestnikom.

CZY WIESZ, ŻE...

Jako nastolatek Oleh wygrał bokserskie mistrzostwa Ukrainy. Porzucił jednak ten sport ze względu na liczne kontuzje.

Oleh okazał się również bardzo zaangażowany w życie grupy. Podczas zadania dotyczącego SPA pierwszy zgłosił się do woskowania klatki piersiowej i dzielnie zniósł ból, który zadawały mu dziewczyny wykonujące swój obowiązek. Mimo cichego usposobienia Oleh podchodzi do programu z optymizmem i stara się być otwarty na wszystkie nowe wyzwania.