Natalia Wróbel

Natalia Wróbel – dowiedz się, kim jest piękność z Big Brothera!

Natalia Wróbel - uczestniczka programu "Big Brother"

Młoda, piękna i szalona – Natalia Wróbel to jedna z uczestniczek Big Brothera, która od początku mówiła, że wzięła udział w programie, by stać się celebrytką. Niestety, jej przygoda z Domem Wielkiego Brata szybko się zakończyła. Co wiemy o jednej z najmłodszych mieszkanek willi w Gołkowie?

Natalia Wróbel – sprawdź, kim jest naprawdę

Perfekcyjna figura, długie nogi i lśniące blond włosy – nie da się ukryć, że uroda jest jednym z największych atutów Natalii Wróbel. Ta 21-latka pochodzi z Bytomia, a jej największymi pasjami są podróże – zadecydowało to o jej przeprowadzce do Włoch w wieku 18 lat, a następnie do Szwajcarii. Dzięki temu mówi biegle w kilku językach, a zdjęciami z niezwykłych miejsc chwali się na swoim Instagramie. Jej profil jest również skarbnicą zmysłowych i szalonych zdjęć, na których Natalia eksponuje swoją sylwetkę i urodę.

Natalia Wróbel nie kryje, że jest imprezowiczką i ceni dobrą zabawę – dlatego też marzyła, by zostać celebrytką. W końcu, jak sama twierdzi, życie celebrytów polega na reklamowaniu ubrań i chodzeniu na imprezy. Uczestniczka kryje jednak bardziej delikatną stronę. Po wyjeździe do Szwajcarii zakochała się w 20 lat starszym od siebie mężczyźnie, którego nazwała miłością swojego życia.

CZY WIESZ, ŻE...

Idolką Natalii Wróbel jest Marylin Monroe. Utożsamia się z nią i uważa, że mają wiele cech wspólnych. Czy kariera Natalii ma szansę rozwinąć się tak jak najpopularniejszej seksbomby lat 50. i 60. XX wieku?

Poznaj pikantną przeszłość Natalii Wróbel z Big Brothera!

Zaraz po wejściu uczestników do Domu Wielkiego Brata do sieci wypłynęło odważne wideo, na którym Natalia Wróbel tańczy na rurze w jednym z mediolańskich klubów nocnych. Od razu pojawiły się podejrzenia internautów, że jest ona tancerką erotyczną, co zdaje się również potwierdzać spot reklamujący klub go-go, na którym widzimy właśnie Natalię w samej bieliźnie.

Sama Natalia skomentowała całą aferę zaraz po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata. Twierdzi, że wideo powstało na imprezie, na której przebywała i spontanicznie postanowiła zatańczyć, i taki filmik wcale nie musi oznaczać, że pracowała w tym klubie. Podejrzewa też, że pojawienie się w sieci jej namiętnego tańca na rurze w skąpym stroju to sprawka któregoś z jej wrogów.

Dowiedz się, jak Natalia Wróbel wypadła w programie Big Brother Polska!

Już od wejścia Natalia Wróbel zwróciła na siebie uwagę innych mieszkańców Domu Wielkiego Brata – okazało się, że przed drzwiami do willi dziewczynie pękło ramiączko od sukienki – czy to była prowokacja? Kilka dni później dowiedzieliśmy się, że uczestnicy nie polubili piękności z Bytomia, o czym świadczyło aż 6 głosów oddanych na Natalię w czasie nominacji. Pozostali bohaterowie programu zwracali uwagę na jej wyniosłość i... lenistwo. Można było usłyszeć, że dziewczyna chce, aby jej usługiwano, a sama nie pali się do roboty, chyba że nad własnym wyglądem. Do historii 6. edycji Big Brothera z pewnością przejdzie ostra wymiana zdań pomiędzy Natalią a Maćkiem, którzy nie szczędzili sobie niemiłych słów – całą sytuację o wiele bardziej przeżyła młodziutka dziewczyna.

Natalia znalazła jednak wspólny język z Izą, która roztoczyła nad nią nieco matczyne uczucia; Igorem, któremu kibicuje i życzy wygranej; oraz Magdą – jak sama twierdzi jej bratnią duszą. Więź porozumienia odnalazła też z Danielem, który zmotywował ją do pokonywania własnych słabości i m.in. zanurzenia się w basenie z lodowatą wodą!

Głosowanie widzów pokazało, że i oni nie zapałali sympatią do Natalii Wróbel, a przez to była ona zmuszona do opuszczenia Domu Wielkiego Brata już po pierwszym tygodniu. Do drzwi eskortował ją Maciek, z którym ostatecznie zakopała wojenny topór i ciepło się pożegnała, choć w wywiadach po programie wciąż wielokrotnie podkreślała swoją niechęć do niego. Czy mimo tego, że przygoda Natalii w Big Brother Polska trwała krótko, zdoła ona zrealizować swoje marzenie o byciu celebrytką? Tego z pewnością dowiemy się już niedługo!

Pozostałe wiadomości