Marlena Klimczyk

Marlena Klimczyk – zobacz, jak piękna pani detektyw czuje się w Domu Wielkiego Brata.

Marlena Klimczyk - uczestniczka programu "Big Brother"

Marlena Klimczyk to jedna z ośmiu kobiet, które zamieszkały w Domu Wielkiego Brata w nowej edycji popularnego show. Piękna brunetka o tajemniczym wyrazie twarzy od razu wzbudziła zainteresowanie telewidzów. Kim jest uczestniczka 6. edycji Big Brothera? Zobacz, co o niej wiemy!

Marlena Klimczyk – sprawdź, kim jest uczestniczka 6. edycji Big Brothera

35-letnia puławianka Marlena Klimczyk jest z wykształcenia psychoterapeutą. Nie pracuje jednak w swoim zawodzie, lecz spełnia się w zupełnie innej roli – jest prywatnym detektywem. Jak sama przyznaje, jej codzienna praca „jednemu pomaga, a drugiemu szkodzi” – najczęściej zajmuje się bowiem szukaniem dowodów na niewierność partnerów. Taka praca zdecydowanie nie pasuje do jej wizerunku – pięknej, subtelnej kobiety.

Sama twierdzi jednak, że naprawdę lubi to, czym zajmuje się na co dzień. Jest to zajęcie dynamiczne i wymagające dużo zaangażowania, co w pełni odpowiada szybkiemu tempu życia, do którego przywykła. Nie myśli zatem o powrocie do wyuczonego zawodu psychoterapeuty.

CZY WIESZ, ŻE…

Marlena Klimczyk zaskoczyła widzów odważną wypowiedzią w filmie przedstawiającym jej sylwetkę na oficjalnej stronie programu. Powiedziała w nim: „Ludzie mogą mnie pokochać lub znienawidzić – i to zarówno mieszkańcy Domu Wielkiego Brata, jak i widzowie”. Pomimo dość agresywnego przesłania kryjącego się za tymi słowami, w rzeczywistości okazało się, że jest naprawdę wrażliwą, sympatyczną osobą, która od razu zjednała sobie pozostałych uczestników show i – jak na razie – nie wdała się w poważniejszy konflikt z żadnym z nich.

Czym interesuje się poza pracą? Przede wszystkim rozwojem osobistym, i to zarówno na polu fizycznym, jak i duchowym i intelektualnym. Właśnie to zmotywowało ją do wzięcia udziału w castingach do Big Brothera. Chciała sprawdzić się w czymś nowym. Przyznała też, że największą trudnością nie będzie dla niej odcięcie od internetu i świata zewnętrznego, lecz rozłąka z dziećmi, z którymi do tej pory spędzała każdą wolną chwilę.

Dowiedz się, jak wygląda życie osobiste uczestniczki Big Brothera

Zastanawiasz się, jak wygląda życie osobiste pięknej mieszkanki Domu Wielkiego Brata? Prywatnie jest szczęśliwą mamą trójki dzieci – Wiktora (16 lat), Emilii (12 lat) i Olafa (3,5 roku) – które wychowuje samotnie. Choć bardzo tęskni za dziećmi, to wie, że niczego im teraz nie brakuje – dwoje starszych zamieszkało na czas programu z dziadkami, a najmłodszy Olaf ze swoim ojcem.

Czy Marlenie doskwiera życie singielki z trójką dzieci? Absolutnie nie! Wielokrotnie powtarza, że macierzyństwo to najpiękniejsze, choć jednocześnie najtrudniejsze zadanie, jakie postawił przed nią los. Nie żałuje więc żadnej chwili spędzonej ze swoimi dziećmi.

Zobacz, czy Marlena Klimczyk opuści program na własne życzenie

Odejście Damiana Barłoga niemalże od razu po starcie programu nie pozostało bez echa, jeśli chodzi o pozostałych uczestników show. Wydarzenie to wpłynęło również na Marlenę, która zaczęła rozmyślać nad kontynuacją swojej przygody z Big Brotherem. Choć początkowo deklarowała, że tęskni za dziećmi i czuje, że marnuje swój czas w programie, ostatecznie stwierdziła jednak, że nie jest jeszcze gotowa na taką decyzję. Możemy więc dalej oglądać jej zmagania w Domu Wielkiego Brata.

Oglądaj 6. edycję Big Brothera i sprawdź, jak potoczą się losy Marleny Klimczyk w kolejnych odcinkach. Pamiętaj też, że dużo zależy tu od Ciebie – każdy Twój głos może przybliżyć ją do zwycięstwa!

Pozostałe wiadomości