Magda Zając

Magda Zając – kim jest rolniczka z Big Brothera?

Na co dzień wychowuje 9-letnią córkę, uprawia 200 hektarów pola i hoduje krowy. Magda Zając, która właśnie dołączyła do Domu Wielkiego Brata, to prawdziwa kobieta pracująca! Zobacz, co wiadomo o pięknej blondynce, która właśnie rozpoczęła swoją przygodę z programem telewizyjnym Big Brother!

Zobacz, kim jest Magda Zając z Big Brothera

Piękna blondynka, która dołączyła do mieszkańców Domu Wielkiego Brata, ma 27 lat i pochodzi z Roztoki – niewielkiej miejscowości położonej na Lubelszczyźnie. Aktualnie jest singielką z wyboru, mieszka z rodzicami i wychowuje samotnie 9-letnią córkę Wiktorię, która stanowi centrum jej życia, o czym świadczy chociażby ogrom wspólnych zdjęć na jej facebookowym profilu.
Czego uczestniczka oczekuje od programu? W swoim intro mówi:
Nie mam wielkich oczekiwań. Na pewno to wielka przygoda życia, która jest dla mnie czymś nowym. (...) Niech się dzieje, co chce.
To wszystko jest dla niej zatem świetną zabawą i szaloną przygodą – zamierza więc szaleć i niczego nie żałować!

Zapracowana rolniczka z Roztoki – dowiedz się, czym na co dzień zajmuje się nowa uczestniczka Big Brothera?

Życie w luksusowym Domu Wielkiego Brata zdecydowanie odbiega od codzienności pięknej blondynki z Roztoki. Nowa uczestniczka Big Brothera prowadzi bowiem gospodarstwo rolne i to całkiem spore. Pod jej pieczą jest bowiem aż 200 hektarów roli, pokaźne stadko krów i… klacz o imieniu Lala.
Praca na roli daje jej ogromną frajdę. Jak sama przyznaje: czuje się dobrze zarówno w gumofilcach, jak i w pantoflach. Otwarcie mówi też o swojej fascynacji życiem na wsi:
Obcowanie ze zwierzętami daje mi odprężenie i relaks. Najbardziej lubię czas letni, gdy „moje laski” wraz z Ryszardem (bykiem) spacerują sobie po pastwiskach. Do stada „Limuzynek” dołącza wtedy również klacz Lalka. I to jest najpiękniejszy widok.
Prowadzenie gospodarstwa to nie jedyne zajęcie Magdy Zając. Spełnia się również w pracy w wydziale promocji Starostwa Powiatowego w Chełmie. W końcu ma do tego świetne kompetencje – skończyła zarządzanie przedsiębiorstwem w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Chełmie.

Sprawdź, jak na wejście Magdy zareagowali widzowie i uczestnicy Big Brothera

Wejście Magdy do Domu Wielkiego Brata do ostatniej chwili było owiane tajemnicą i stanowiło ogromne zaskoczenie tak dla widzów, jak dla mieszkańców, którzy zdążyli już do siebie przywyknąć. Energiczne wejście nowej uczestniczki zburzyło ich wypracowaną rutynę.
Jak się okazało, Magda weszła do programu z przytupem, wyróżniając się już podczas wykonywania swojego pierwszego zadania. Udało jej się również nawiązać znajomość z Igorem Jakubowskim, z którym czuwała do późna nad płonącym ogniskiem, prowadząc emocjonujące rozmowy. Telewidzowie od razu doszukali się w tym drugiego dnia, snując plotki o rzekomej chemii między tą dwójką. Czy między Igorem a Magdą rzeczywiście zaiskrzy? Trzymajmy kciuki!

CZY WIESZ, ŻE…Wejście Magdy Zając do Domu Wielkiego Brata może naprawdę namieszać w życiu jego mieszkańców. A wszystko to za sprawą nietypowego hobby, któremu piękna blondynka oddaje się w wolnym czasie. Jest nim bowiem… łowiectwo. Czy Juszes, zdeklarowana weganka i przeciwniczka zabijania zwierząt, pozostawi to bez komentarza? Nie pozostaje nic innego, jak czekać na jej reakcję!

Jak Magdę Zając oceniają telewidzowie? Trochę za wcześnie, by wysnuwać wnioski, jednak przeważają opinie pozytywne. Postrzegana jako kobieta z charakterem, rolniczka budzi spore nadzieje na rozruszanie pozostałych uczestników Big Brothera: Widać, że konkretna kobieta i nie da sobie w kaszę dmuchać. Zobaczymy, jak bardzo będzie szczera do bólu.
Jak potoczą się dalsze losy Magdy Zając w programie? Oglądaj z nami i sprawdź, czy jej przygoda potrwa długo, czy też zakończy się, zanim na dobre się rozkręci!
Pozostałe wiadomości