Magda Wójcik

Magda Wójcik – sprawdź, co wiemy o długonogiej blondynce z Big Brothera!

Magda Wójcik - uczestniczka programu "Big Brother"

Jedną z uczestniczek programu telewizyjnego Big Brother jest Magda Wójcikblondwłosa piękność o nienagannej figurze. Do tej pory jawiła się jako jedna ze spokojniejszych mieszkanek Domu Wielkiego Brata – czy tak pozostanie do końca programu? Sprawdź, co wiemy o Magdzie Wójcik!

Magda Wójcik – sprawdź, kim jest i skąd pochodzi!

Magda Wójcik to bardzo sympatyczna 31-latka pochodząca z Kielc. Jej obecne życie nie jest jednak powiązane z ziemią świętokrzyską. Już w wieku 19 lat postanowiła wyjechać do Szkocji, gdzie zaczęła studiować biotechnologię żywności, choć od dziecka wiedziała, że jej prawdziwą pasją jest moda. Dlatego też podjęła decyzję o przeprowadzce do Londynu, gdzie podjęła pracę w jednym ze znanych butików. Traktuje to jednak jako przystanek w swoim życiu – w przyszłości chciałaby bowiem prowadzić sklep z własną kolekcją ubrań!

Co jeszcze możemy powiedzieć o Madzi z Big Brothera? Jej ojciec jest lekarzem, a matka wykładowcą. Sama Magda Wójcik marzy o pokoju i miłości na świecie, a tolerancja jest dla niej kwestią nadrzędną – m.in. z tego powodu przeprowadziła się do Londynu, w którym dyskryminacja jest jej zdaniem o wiele mniejsza niż w Polsce.

Dla Magdy Wójcik niezwykle ważny jest jej własny wygląd. Makijaż zajmuje jej od 1 do 2 godzin, a najchętniej uzupełnia go outfitem w odcieniach różu. Ciekawy jest również sposób, w jaki wypowiada się uczestniczka Big Brothera – w rozmowach często używa wstawek z języka angielskiego, tworząc zdania, które jedni uważają za słodkie, inni za irytujące.

Dowiedz się, co Magda Wójcik ma wspólnego z show-biznesem!

Gdy okazało się, że Magda Wójcik jest jedną z uczestniczek programu Big Brother Polska, internauci szybko wyszukali o niej sporo wiadomości. Jedną z najważniejszych informacji jest fakt, że przyjaźni się ona z popularną blogerką modową Maffashion. Czy to właśnie wspólna pasja do mody sprawiła, że dziewczyny się zakumplowały? Tego nie wiemy, jednak Magdę Wójcik możemy często oglądać na filmikach i zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych przez jej znaną koleżankę. Podobno Madzia widywana była również w towarzystwie innych celebrytów, m.in. Julii Wieniawy, Mateusza Magi czy Karoliny Gilon. Czy i Magda Wójcik stanie się jedną z celebrytek po udziale w Big Brotherze?

CZY WIESZ, ŻE...

Maffashion nie kryje swojej sympatii do Magdy Wójcik. Tuż przed wejściem Madzi do Domu Wielkiego Brata wrzuciła ich wspólne zdjęcie na Instastory. Podpis fotografii brzmiał: „Błyszcz tam!”

Jak wygląda przygoda Magdy Wójcik w Big Brotherze?

Magda Wójcik dała się poznać jako spokojna i koleżeńska osoba. Do tej pory nie wchodziła w konflikty, jest uśmiechnięta i chętna do rozmów z pozostałymi mieszkańcami Domu Wielkiego Brata. Wielu osobom przeszkadza jednak, że Magda jest bardzo skupiona na sobie i swoim wyglądzie, a na tym z kolei cierpi dobro grupy. Rankami, gdy uczestnicy Big Brothera przygotowują śniadanie i porządkują dom, Magda najchętniej zabiera się do robienia make-upu, co zajmuje jej bardzo wiele czasu. To właśnie stało się dla niektórych pretekstem, aby nominować Magdę Wójcik do opuszczenia Domu Wielkiego Brata w pokoju zwierzeń.

Podczas pierwszych nominacji Magda Wójcik otrzymała 3 głosy od pozostałych domowników, podobnie typy uczestników Big Brothera rozłożyły się za drugim razem. Ciekawa jest jednak ich argumentacja – zdaniem domowników Magda nie angażuje się w życie grupy i mało czasu poświęca na porządkowanie i gotowanie. Magda Wójcik sama przyznaje, że to prawda, i planuje to zmienić. Czy jednak poradzi sobie z – jak sama to nazwała – obsesją na punkcie make-upu? I czy jej starania docenią pozostali mieszkańcy Domu Wielkiego Brata? Czekamy na rozwój wydarzeń!