Klaudia Marchewka

Klaudia Marchewka – sprawdź, czego nie wiesz o chłopczycy, która skradła serca widzów!

Klaudia Marchewka - uczestniczka programu "Big Brother"

Klaudia Marchewka to jedna z najpopularniejszych uczestniczek Big Brothera. Sympatię innych mieszkańców Domu Wielkiego Brata zdobyła dzięki swojej szczerej, naturalnej postawie. Kim jest dziewczyna i jak to się stało, że jako 26-latka ma 11-letniego syna? Przeczytaj szczegóły!

Klaudia Marchewka – kim jest uczestniczka Big Brothera?

Klaudia Marchewka ma 26 lat – ostatnie urodziny obchodziła już w Domu Wielkiego Brata, kiedy inni uczestnicy pod wodzą Marleny zorganizowali dla niej przyjęcie niespodziankę. Pochodzi z Nowej Huty, a obecnie mieszka w Krakowie. Czym zajmuje się tam uczestniczka? Na co dzień Klaudia pracuje jako kierowca w prywatnym transporcie medycznym, a także dorabia w ochronie imprez masowych. Jak opowiada, nie boi się żadnego zajęcia – wcześniej pracowała w parku trampolin, a przez jakiś czas nawet sprzątała mieszkania.

Sympatię innych mieszkańców Domu Wielkiego Brata Klaudia zjednała sobie swoją osobowością – jest szczera i naturalna, a jednocześnie pełna energii. Chociaż sprawia wrażenie delikatnej dziewczyny, jak sama przyznaje, ma silny charakter, a czasami jest nawet nieco uparta. Z wyboru chłopczyca, zawsze w czapce z daszkiem, nie boi się sportu. Trenowała sztuki walki Muay Thai, co z pewnością dodaje jej pewności siebie, kiedy pracuje jako ochroniarz. Jej największą pasją jest jednak bieganie. Chętnie wykorzystuje swój talent sportowy, by wspierać innych – startowała na przykład w biegach charytatywnych, aby zebrać pieniądze dla Fundacji Rak’n’Roll.

CZY WIESZ, ŻE...

Klaudia Marchewka, uczestniczka Big Brothera 2019, osiąga wyjątkowe sukcesy w bieganiu. Jej największym osiągnięciem jest ukończony maraton w Singapurze.

Klaudia w pokoju zwierzeń – czego dowiedzieliśmy się o jej sytuacji rodzinnej?

Jak dowiedzieliśmy się w jednym z pierwszych dni trwania programu, Klaudia – choć sama ma jedynie 26 lat – formalnie ma 11-letniego syna. Po śmierci mamy postarała się o status rodziny zastępczej i adoptowała swojego młodszego o 14 lat brata. Dzięki temu chłopiec nie trafił do domu dziecka, lecz wychowuje go siostra. Szczegóły jej dramatycznej historii poznaliśmy w czwartkowym odcinku, kiedy dziewczyna obchodziła swoje urodziny.

O ten aspekt jej życia rodzinnego Wielki Brat zapytał ją, kiedy trafiła do pokoju zwierzeń po swoim przyjęciu urodzinowym. Powiedziała mu wtedy:

Nie ma co opowiadać. Zmarła mama. Został brat i ja. Postanowiłam zaopiekować się swoim bratem. Jak na razie, to chyba kiepsko mi to wychodzi, ale się postaram lepiej.

Wyjawiła, co było ostatnią rzeczą, o którą poprosiła ją mama przed śmiercią:

Myślałam o tym, żeby stworzyć mojemu bratu chociaż namiastkę normalnej rodziny, normalnych warunków do życia. No i obiecałam to mamie. To była ostatnia rzecz, o którą mnie poprosiła.

Dziewczyna zdradziła też, że żałuje swoich ostatnich słów skierowanych do mamy. Jak wyglądała ich rozmowa? Ponieważ kobieta i jej lekarz przewidywali, że może nie przeżyć ciężkiej operacji, matka powiedziała Klaudii, żeby ta przejęła prawną opiekę nad bratem i zajęła się nim. Klaudia nie chciała dopuścić do siebie takiej sytuacji, dlatego odpowiedziała: „P***sz i lekarz też p***i”.

Klaudia Marchewka z Big Brothera – zobacz, jak rapuje!

Praca, sport i opieka nad młodszym bratem to nie wszystkie zajęcia, które wypełniają dni Klaudii. Dziewczyna jest też raperką – na YouTubie można usłyszeć przykłady jej utworów, co szybko zauważyli fani reality show Big Brother. Marchewka rapuje pod pseudonimem MDB. Komentarze pod teledyskiem do jej piosenki „Pamiętam” zostały odczytane w czasie zabawy na imprezie urodzinowej Klaudii – zadaniem uczestników było wytypowanie, którego z mieszkańców Domu Wielkiego Brata dotyczyła dana wypowiedź. Ten utwór dziewczyna napisała dla swojej mamy po jej śmierci.

Pozostałe wiadomości