Kasia Olek

Kasia Olek – czy wokalistka z Big Brothera naprawdę jest prowokatorką?

Kasia Olek - uczestniczka programu "Big Brother"

Kasia Olek, zanim przekroczyła próg Domu Wielkiego Brata, zadeklarowała, że jest manipulatorką i prowokatorką. Czy tak odebrali ją inni uczestnicy? Jaka jest jej druga strona? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o Katarzynie Olek!

Kasia Olek z Big Brothera – sprawdź, ile ma lat i czym się zajmuje

Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie, choć pochodzi z Lubartowa. Zajmuje się muzyką – jest uzdolnioną wokalistką jazzową, a o jej talencie mogliśmy się już nieco przekonać, śledząc jej poczynania w Big Brotherze. Jednym z jej największych osiągnięć w tej dziedzinie było reprezentowanie Polski na festiwalu w… Azerbejdżanie.

Miłość do muzyki ma we krwi – jak opowiada, pasję zaszczepił w niej pradziadek, któremu jako dziecko podkradała czasami skrzypce. Gdzie rozwijała swoje umiejętności? Jak sama zdradziła, przez jakiś czas uczyła się w szkole muzycznej, lecz zrezygnowała z niej, by grać na ulicy. Mówi, że niezbyt dobrze znosi, gdy ktoś jej coś każe – o jej niezależności na pewno będziemy mieli okazję się przekonać, śledząc losy dziewczyny w Domu Wielkiego Brata.

CZY WIESZ, ŻE...

Kasia Olek jest wokalistką. Wykonuje jazzowe aranżacje popularnych utworów. Występuje pod pseudonimem Kat Polka.

Czym jeszcze chętnie zajmuje się Kasia Olek? Muzyka to nie jedyna dziedzina sztuki, w której się odnajduje. Pasjonuje się także fotografią – najwyraźniej tkwi w niej artystyczna dusza. W wolnym czasie lubi się też poruszać. Za swoje ulubione dyscypliny uważa pilates i aerobik.

Wielu widzów Big Brothera pewno zwróciło też uwagę na wyjątkową urodę uczestniczki. Jeśli zastanawiasz się, czy Kasia Olek ma chłopaka, mamy na to odpowiedź. Już na samym początku programu dziewczyna opowiadała Wielkiemu Bratu, że jest singielką i od dwóch lat żyje w celibacie. I chociaż marzy o dużej rodzinie, trójce dzieci i pięknym, tradycyjnym domu, twierdzi, że nic nie zapowiada zmian. Dlaczego? Z właściwym sobie humorem Kasia odpowiedziała: Nic nie zapowiada, że w najbliższym czasie to się zmieni. Jeszcze kilka lat temu myślałam, że będę szukać miłości swojego życia, ale… rynek jest coraz gorszy. Zadeklarowała też: Seks nie jest dla mnie w ogóle ważny, dopóki nie mam kandydata, to zapominam. Podobno to jak jazda na rowerze.

Kasia Olek w Big Brotherze – jak odebrali ją inni uczestnicy reality show?

Kiedy Katarzyna Olek po raz pierwszy stanęła w progu Domu Wielkiego Brata, wiele osób nie wiedziało, czego się spodziewać. Na początku programu zapowiedziała bowiem, że uważa się za manipulantkę i prowokatorkę. Spodziewała się też, że inni uczestnicy wezmą ją za osobę agresywną – to dlatego, że lubi być liderką, a to nie każdemu się podoba.

Co okazało się w praktyce? To będzie można w pełni ocenić pod koniec jej udziału w Big Brotherze. Jak na razie relacje między uczestnikami wciąż się rozwijają. Na tę chwilę możemy powiedzieć, że przewidywania Kasi co do tego, jak odbiorą ją inni mieszkańcy Domu Wielkiego Brata, nie do końca się spełniły. Uczestnicy i widzowie Big Brothera mieli okazję poznać Kasię jako pewną siebie, sympatyczną dziewczynę z dużym talentem muzycznym.

Zobaczyliśmy też, że uczestniczce nie brakuje dystansu do siebie. Któregoś wieczoru chłopacy narzekali na dziewczyny w pokoju zwierzeń. Kasi wytykali, że bardzo dużo je. Zapytana o to przez Wielkiego Brata, od razu zaśmiała się i odpowiedziała: Nie, nie jem dużo, ja tylko mówię o tym, że dużo jem.

Katarzyna Olek – zobacz, gdzie możesz usłyszeć jej piosenki

Ci widzowie Big Brothera, którzy dokładnie śledzą wydarzenia w Domu Wielkiego Brata, na pewno mieli już okazję usłyszeć wyjątkowy głos Kasi Olek. Któregoś wieczoru zaśpiewała dla innych uczestników hit Toxic Britney Spears w wolnej, jazzowej wersji. Było to zadanie wyznaczone przez Wielkiego Brata. Przypadło ono do gustu również innym mieszkańcom Domu, którzy od razu rzucili się do tańca…

Jeśli chcesz usłyszeć głos Katarzyny Olek z Big Brothera również w innych wykonaniach, jej utwory znajdziesz w sieci. Jak nietrudno zgadnąć, nagrywa ona piosenki w jazzowym stylu – aby ich posłuchać, wejdź na facebookowy profil Kasi – Kat Polka.

Pozostałe wiadomości