Karolina Wnęk

Karolina Wnęk – kim jest góralka z Big Brothera?

Karolina Wnęk - uczestniczka programu "Big Brother"

W jej żyłach płynie krew góralki, a znajomi wołają do niej „Kierowniczko!”. Mowa oczywiście o Karolinie Wnęk z Big Brothera, której temperament zdążył już wstrząsnąć Domem Wielkiego Brata. Sprawdź, co jeszcze warto o niej wiedzieć!

Karolina Wnęk z Big Brothera – sprawdź, kim jest poza ekranem!

Karolina Wnęk jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych uczestniczek reality show Big Brother. O tym, kim jest i skąd pochodzi, wiemy sporo – dziewczyna podzieliła się wieloma informacjami już na początku programu. Karolina ma 21 lat i – podobnie jak Klaudia Marchewka i Daniel Barłóg – pochodzi z Małopolski. Urodziła się i mieszka w Lipnicy Wielkiej. To niewielka wieś na południu Polski, położona malowniczo u podnóża Babiej Góry, w regionie Orawy. Pochodzenie czyni z niej więc góralkę orawską, choć – jak sama przyznaje – do „prawdziwych górali z Zakopanego” jej daleko. Z nimi łączy ją płomienny temperament, uroda, wiara i tradycyjna, a także wielodzietna rodzina.

Czym Karolina Wnęk zajmuje się na co dzień? Przez większość dni tygodnia pracuje w rodzinnej firmie transportowej, w weekendy zaś studiuje w trybie niestacjonarnym. Jak zdradziła, jest obecnie na drugim roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

CZY WIESZ, ŻE...

Karolina jeszcze przed przygodą z Big Brotherem miała okazję obracać się w show-biznesowym światku. Jako studentka dziennikarstwa przeprowadzała wywiady np. z gwiazdami filmu Planeta Singli 2, o czym możemy się przekonać na jej Instagramie.

Karolina Wnęk – poznaj rodzinę góralki z Big Brothera

Jak przystało na góralkę, Karolina wychowała się w domu pełnym ludzi. Ma aż pięcioro rodzeństwa, z którym trzyma się bardzo blisko – dwie siostry i trzech braci. Rodzina wspiera ją w decyzji o udziale w Big Brotherze, dlatego towarzyszyła dziewczynie podczas gali otwierającej tegoroczną edycję reality show. Prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak wypatrzyła rodzinę Wnęków na widowni i zauważyła, jak podobna jest do Karoliny jej siostra Joanna. Dziewczyny są jak dwie krople wody, chociaż nie są bliźniaczkami. Są też ze sobą bardzo związane.

Co mówią członkowie rodziny o góralce i jej przygodzie z Big Brotherem? Jak opowiada jej siostra Justyna, Karolina jest przebojowa i inteligentna. Tata dopowiada, że to dziewczyna, że hej.

Niezwykła uroda Karoliny Wnęk na pewno sprawia, że wielu widzów zadaje sobie pytanie – czy ta piękna góralka jest singielką? Jak sama przyznaje, nie ma chłopaka – jak na razie stara się skupiać na sobie i tych rzeczach, które najbardziej ją rozwijają. W tym momencie mam takie swoje 5 minut – mówi Karolina. O udziale w reality show Big Brother zdecydowała spontanicznie – naszym zdaniem był to świetny pomysł!

Karolina Wnęk – czy osobowość pomoże jej wygrać Big Brothera?

Jak deklaruje uczestniczka, wzrastanie w domu pełnym rodzeństwa było dla niej prawdziwą lekcją samodzielności i zaradności. To właśnie temu zawdzięcza swoją pewność siebie i śmiałość w wyrażaniu opinii – także tych niepopularnych. Jak na pewno zauważyli już widzowie, Karolina jest jedną z osób, które wciąż się uśmiechają. Czy to właśnie jej pozytywne nastawienie pozwoliło jej zyskać sympatię pozostałych mieszkańców Domu Wielkiego Brata? Na pewno odegrało dużą rolę!

Optymizm i piękny, szeroki uśmiech to jednak nie jedyne cechy, jakie nie będą bez znaczenia w Domu Wielkiego Brata. Karolina twardo stąpa po ziemi, co w pewnym momencie programu może okazać się kluczowe. Ma też w sobie ducha liderki, z czego – jak mówi – korzysta zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Nie bez powodu znajomi (z pracy i poza nią) wołają do niej często „Kierowniczko!”. Przydomek przylgnął do niej do tego stopnia, że właśnie tak nazwała swoje konto na Instagramie.

Pozostałe wiadomości