Justyna Żak

Justyna Żak – co wiemy o wegańskiej blogerce, która zamieszkała w Domu Wielkiego Brata?

Justyna Żak - uczestniczka programu "Big Brother"

Influencerka, weganka i propagatorka zdrowego trybu życia. Justyna Żak, znana też sporemu gronu jako Juszes, to postać barwna i nietuzinkowa. Czy nagrywająca vlogi youtuberka przywykła już do życia wśród kamer, których nie można wyłączyć po skończeniu filmu? Zobacz, kim jest uczestniczka Big Brothera i jak czuje się w programie!

Juszes – dowiedz się, kim właściwie jest uczestniczka Big Brothera

Nie sposób ukryć, że Justyna Żak jest jedną z ciekawszych i barwniejszych postaci w Domu Wielkiego Brata. Wystarczy tylko wspomnieć o tym, że nie zgłosiła się do programu, lecz otrzymała zaproszenie i z niego skorzystała, trafiając do „szczęśliwej szesnastki”.

Kim jest 26-letnia białostoczanka i czym zajmuje się na co dzień? Jak sama przyznaje, obecnie jej głównym zajęciem i źródłem dochodów jest działalność w mediach społecznościowych i prowadzenie internetowego sklepu z odzieżą. Nie ukrywa też, że sprawia jej to ogromną radość, gdyż łączy swoją pracę z tym, co jest jej prawdziwą pasją – a to jak wiadomo najlepsze połączenie.

Jak wygląda życie osobiste uczestniczki Big Brothera? Ma chłopaka Pawła, który również aktywnie udziela się w internecie, prowadząc kanał na YouTubie o nazwie Pa-na-to. Wybranek Juszes podziela nie tylko jej zamiłowanie do mediów społecznościowych, lecz również do bezmięsnego jedzenia – tak jak Justyna przestrzega ściśle diety wegańskiej.

Sprawdź, co zobaczysz w mediach społecznościowych Justyny Żak

Media społecznościowe stanowią ważny element w życiu Justyny już od ponad 6 lat. Jej kanał na YouTubie śledzi ponad 230 000 osób, a liczba followersów na instagramowym profilu przekroczyła 70 000. Co możesz zobaczyć na jej kontach? Trzonem jej „internetowego ja” jest weganizm i wszystko, co z nim związane – od powodów, dla których warto się na to zdecydować, po pyszne i proste przepisy na dania bez mięsa, nabiału i innych produktów odzwierzęcych.

Juszes jest również przedsiębiorczą bizneswoman i prowadzi własny sklep z odzieżą – swoje produkty często promuje właśnie na Instagramie, występując w roli modelki. Na jej kanale na YouTubie znajdziesz też wiele lifestylowych materiałów, w których dzieli się z widzami swoimi przemyśleniami na tematy urodowo-modowe. Nie da się ukryć, że sama świetnie czuje „szafiarskie klimaty” – jej instagramowe konto aż kipi od selfie w nietuzinkowych, kreatywnych stylizacjach, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Co ciekawe, odważne i przepełnione seksapilem zdjęcia Justyny Żak zupełnie nie pasują do wizerunku, jaki przedstawia nam w programie. W Big Brotherze pozuje bowiem na osobę spokojną, a nawet wręcz nieco wycofaną i wyobcowaną, której nikt nie skojarzyłby z seksowną, ubierającą się w niepozostawiający wiele wyobraźni sposób kobietą, jaką znamy z Instagrama. Czy pozostanie za tą skromną fasadą do końca show? Nie pozostaje nam nic innego, jak oglądać jej zmagania w programie i przekonać się na własne oczy!

Juszes w programie telewizyjnym Big Brother – zobacz, jak odnajduje się w nowej rzeczywistości?

Charyzmatyczna blogerka już od pierwszego dnia pokazała pozostałym mieszkańcom Domu Wielkiego Brata, że potrafi postawić na swoim. Od samego początku zaczęła bowiem dzielić się z nimi swoją ideologią, próbując ich przy tym przekonać do rezygnacji ze spożywania mięsa. Nawet pierwszy obiad był obiadem wegańskim – ku uciesze jednych i dobrze krytemu niezadowoleniu innych.

CZY WIESZ, ŻE…

Czy przed wejściem do Domu Wielkiego Brata Justyna martwiła się tym, że trudno jej będzie jeść ciągle wegańskie potrawy, żyjąc pośród osób, które (prawie na pewno) będą w większości mięsożercami? Okazuje się, że nie spędzało jej to snu z powiek. „Choćbym miała jeść tylko same ziemniaki, to przeżyję” – mówi w swoim intro na oficjalnej stronie programu. Jednocześnie przyznała w nim jednak, że podczas pobytu w programie ma zamiar edukować współmieszkańców i widzów przed telewizorami o korzyściach płynących z diety wegańskiej.

Nie można nie wspomnieć też o tym, że to właśnie Juszes była pierwszą osobą oficjalnie ukaraną przez Wielkiego Brata za jawne złamanie regulaminu. Dotyczyło to sytuacji, w której bez skrępowania skonsultowała nominacje z Marleną, a następnie zakryła ręką mikrofon, uniemożliwiając usłyszenie dalszej części konwersacji. Z tego powodu została także karnie nominowana do opuszczenia Domu Wielkiego Brata – również jako pierwsza w tej edycji show.

Czy Juszes ma szanse na główną wygraną w 6. edycji Big Brothera? To właśnie Ty możesz przesądzić o jej losie. Wystarczy tylko wspomagać ją głosami, by przybliżyć ją do zwycięstwa!

Pozostałe wiadomości