Jakub Pyśk

Jakub Pyśk – co wiemy o sympatycznym barmanie z Mławy?

Jeszcze niedawno zastanawialiśmy się nad tym, jak potoczą się losy Big Brothera po niespodziewanej fali rezygnacji uczestników. Dziś znamy już odpowiedź twórców programu: jest nią Jakub Pyśk, który wraz z Angeliką Głaczkowską właśnie dołączył do grona mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Zobacz, co o nim wiemy!

Zobacz, kim jest nowy uczestnik programu telewizyjnego Big Brother

Nowy uczestnik Big Brothera od razu wzbudził zainteresowanie telewidzów, a już szczególnie żeńskiej części. Przystojny 26-latek pochodzi z Mławy, choć na co dzień mieszka w Warszawie – i właśnie tam studiuje na Akademii Sztuki Wojennej. Studia nie są jednak jedynym zajęciem, któremu oddaje się na co dzień. Jakub Pyśk spełnia się również jako barman w jednym z warszawskich barów. Jak sam przyznaje, praca ta przynosi mu dużo radości – ze względu na dynamikę i nieustanny kontakt z człowiekiem. Nie jest to jednak coś, czym chciałby się zajmować na dłuższą metę.

Jakub Pyśk – sprawdź, co jeszcze wiemy o przystojnym barmanie z Mławy

Sympatyczny 26-latek jest również człowiekiem o wielu zainteresowaniach – i to naprawdę skrajnych. Jego głównym hobby jest sport, a w szczególności biegi długodystansowe i strzelanie z łuku. Z nostalgią wspomina również dzień, w którym skoczył ze spadochronem – i towarzyszącą mu wtedy adrenalinę. Zamierza to powtórzyć, gdy tylko nadarzy się okazja.
Jego aktywne, pełne werwy usposobienie nieco kłóci się z drugą, bardziej romantyczną częścią jego natury. Drugą miłością Kuby jest bowiem muzyka. Potrafi grać na gitarze, nieźle śpiewa i pisze własne piosenki – z pewnością zaprezentuje jeszcze swoje umiejętności na wizji i pokaże nam, na co go stać!

CZY WIESZ, ŻE…Jakub Pyśk nie jest pierwszym chłopakiem z gitarą w Big Brotherze. W pierwszej edycji show serca widzów skradł bowiem inny muzyk o romantycznym usposobieniu – Piotr „Picia” Lato.

Jak wyglądały początki Jakuba w Big Brotherze?

Choć już samo wejście Jakuba i Angeliki było sporym zaskoczeniem, w największe osłupienie wprawił widzów sposób, w jaki je przeprowadzono. Dlaczego? Widzowie dowiedzieli się o wszystkim niemalże od razu, jednak uczestnicy show długo nie wiedzieli o tym, że nie są jedynymi mieszkańcami Domu Wielkiego Brata. Okazało się, że budynek skrywa tajemnicę, którą jest sekretny różowy pokój, urządzony z przepychem i opływający w luksusy – i to właśnie w nim zostali zamknięci nowi uczestnicy programu.
Jakie było ich zadanie? Bardzo proste – potajemne obserwowanie pozostałych mieszkańców i wybranie spośród nich szczęśliwca, który otrzyma immunitet podczas najbliższych nominacji. O całej sytuacji wiedział jedynie Łukasz Darłak, który w tajemnicy dostarczał im jedzenia i informacji.
Czy Jakub Pyśk będzie drugim Piotrem Lato i uda mu się skraść serca telewidzów? Oglądaj jego perypetie w programie i pomóż mu spełnić marzenia!
Pozostałe wiadomości