Izabela Mączka

Izabela Mączka – wiecznie młoda uczestniczka Big Brothera.

Izabela Mączka - uczestniczka programu "Big Brother"

Iza Mączka to bardzo ciekawa postać. Chociaż jest najstarszą uczestniczką Big Brothera, to nie można jej odmówić otwartości i charyzmy. Jest idealnym potwierdzeniem tezy, że wieku nie powinno się mierzyć w liczbach. Co o niej wiemy?

Kim prywatnie jest najstarsza uczestniczka Big Brothera?

Izabela Mączka jest mamą dwóch córek i syna. Z ich ojcem rozstała się 10 lat temu, ponieważ – jak sama stwierdziła – niektórzy nie nadają się do bycia rodzicami. Bycie mamą łączy z intensywną pracą w korporacji – sama nazwała się tytanem pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych.

Mieszka i pracuje w Warszawie, i jak na mieszkankę stolicy przystało, jest bardzo otwarta i tolerancyjna. Ma do siebie dystans i potrafi zażartować na swój temat, a gdy sytuacja temu sprzyja, chętnie dzieli się historiami ze swojego życia.

Mieszkanie z dwiema dorastającymi córkami sprawiło, że Izabela doskonale odnalazła się wśród młodszych uczestników Big Brothera, którzy często zachowują się wulgarnie lub prezentują mieszkańcom swoje głupkowate pomysły. Mimo że Iza ma 42 lata, między nią a pozostałymi mieszkańcami Domu Wielkiego Brata nie widać różnicy wieku. Potrafi rozmawiać na każdy temat i nie wstydzi się poruszać intymnych kwestii.

Najbardziej na świecie brzydzi się kłamstwem, a do programu przyszła z nadzieją, że odzyska wiarę w ludzi. Co ciekawe, decyzję o udziale w programie Big Brother podjęła całkiem spontanicznie, kiedy jej córki zażartowały, że powinna wziąć udział.

Jaką rolę w grupie przyjęła Iza Mączka?

Mimo swojej otwartości i młodzieńczego ducha jest zauważalna jej postawa rodzicielska. Chętnie otacza swoją matczyną uwagą młodsze uczestniczki, wysłuchując ich i wspierając bez oceniania ich zachowań. Ciężko znaleźć powód, dla którego ktoś w Big Brotherze mógłby jej nie lubić.

CZY WIESZ, ŻE...

Izabela jest wielką miłośniczką siatkówki. Nie tylko gra w drużynie złożonej z rodziców, ale również jeździ za reprezentacją jako kibic.

Z czego zapamiętamy Izabelę po Big Brother reality show?

Iza nie wstydzi się mówić o sobie. Z tego powodu poznaliśmy kilka pikantnych smaczków z jej życia. Podczas gry wymyślonej przez Kasię, Iza została zapytana o to, jak długo nie uprawiała seksu. Nieskrępowana mama trójki dzieci wyznała, że jej post trwa już półtora roku, na co panowie standardowo zareagowali niewybrednymi żartami, do których Izabela chętnie dołączyła.

W pamięci Natalii i wszystkich innych palaczy w Domu Wielkiego Brata Iza Mączka zostanie zapamiętana jako „szefowa fajek’’. To ona dysponowała ostatnimi sztukami papierosów, kiedy nałóg dawał o sobie znać u wszystkich palących, szczególnie u młodziutkiej Natalii, która pożegnała się z Big Brotherem po pierwszych eliminacjach. Iza rozsądnie rozdzielała papierosy i decydowała o tym, kto, ile i w jakich godzinach może palić, dzięki czemu głód nikotynowy nie dokuczał im aż tak bardzo. Okazała też wiele zrozumienia dla tych, którym ciężko było się obejść bez możliwości zaspokojenia swojego nałogu.

Dzięki rozsądkowi i sympatii uczestników show z pewnością uda się jej zajść daleko w programie, a co najważniejsze, jej dzieci na pewno nie będą miały powodu do wstydu, bo Izy po prostu nie da się nie lubić!

Pozostałe wiadomości