Daniel Barłóg

Daniel Barłóg – dowiedz się, kim jest najbardziej wyrazisty uczestnik Big Brothera!

Daniel Barłóg - uczestnik programu "Big Brother"

Przystojny, umięśniony i pełen charyzmy – Daniel Barłóg to uczestnik programu Big Brother Polska, którego długo nie zapomnimy, choć jako pierwszy opuścił Dom Wielkiego Brata. Co wiemy o tym niezwykłym mieszkańcu Suchej Beskidzkiej? Dowiedz się, jaki jest naprawdę!

Pasterz, misjonarz, trener – poznaj wszystkie twarze Daniela Barłoga!

Daniel Barłóg dał się poznać jako nietuzinkowa postać o licznych zainteresowaniach i niezwykle barwnym charakterze. 42-latek z Suchej Beskidzkiej od 9 lat zajmuje się hodowlą owiec na swoim ranczu, na którym mieszka z partnerką życiową Sylwią. Daniel może pochwalić się bardzo dobrym wykształceniem – studiował pedagogikę i resocjalizację na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach, dzięki której został trenerem personalnym.

Jego treningi nie są łatwe, lecz satysfakcjonujące – łączą różne dyscypliny sportu, m.in. fitness, aerobik, sztuki walki, a nawet balet. Dla mieszkańców Suchej Beskidzkiej organizuje nieodpłatne zajęcia, na których nie brakuje chętnych, ale muszą oni się liczyć z potężnym wysiłkiem i stawianiem czoła własnym słabościom.

Daniel Barłóg dba nie tylko o rozwój fizyczny i intelektualny, ale równie wiele czasu poświęca swojej stronie duchowej. Człowiek bardzo religijny, praktycznie nierozstający się z Pismem Świętym, uważa, że ma misję szerzenia wiary w każdym środowisku, w jakim się znajdzie. Mimo to nie jest ślepo zapatrzony w jedną religię – należał również do innych wyznań, np. Hare Kryszna i Świadków Jehowy, więc swoją wiarę opiera głównie na własnych doświadczeniach.

CZY WIESZ, ŻE...

Daniel Barłóg jest także zapalonym morsem i stara się swoją pasją zarażać innych ludzi.

Sprawdź, jak Daniel Barłóg poradził sobie w Big Brotherze!

Daniel Barłóg od samego początku pretendował do roli lidera grupy w Domu Wielkiego Brata – to właśnie on otrzymał pierwszą kopertę z zadaniem i przedstawił jej treść pozostałym domownikom. Co więcej, chciał również zaszczepić w innych uczestnikach Big Brothera swoją pasję – miłość do sportu. Ustalił z nimi, że będzie każdego ranka przeprowadzał treningi w ogrodzie, jednak już pierwsza ostra pobudka pokazała, że pomysł ma niewielu zwolenników, a w pozostałych wzbudziła gniew i niechęć do Daniela Barłoga.

Równie kontrowersyjny okazał się pomysł szerzenia słowa Bożego w Domu Wielkiego Brata – Daniel Barłóg chciał podejmować z uczestnikami Big Brothera dyskusje o Piśmie Świętym, jednak szybko wyszło na jaw, że nie każdy zgadza się z ideologią Daniela, czego najlepszym przykładem była ostra wymiana zdań z Justyną.

Mimo pewnych kontrowersji domownicy polubili Daniela, czego najlepszym dowodem była zaledwie jedna nominacja od Łukasza Darłaka. Mimo to Daniel Barłóg nie czuł się najlepiej w Domu Wielkiego Brata i postanowił go opuścić.

Dowiedz się, dlaczego Daniel Barłóg opuścił program!

Po zaledwie 4 dniach 6. edycji Big Brothera nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji – Daniel oznajmił, że chce dobrowolnie opuścić Dom Wielkiego Brata. Nie spotkało się to ze zrozumieniem pozostałych uczestników Big Brother Polska – Daniel, zadeklarowany wojownik, pokonujący ciągle własne słabości, postanowił się poddać.

Daniel Barłóg wyznał, że jego dusza wojownika umiera w Domu Wielkiego Brata, a sam program to po prostu nie jego klimat. Wielki Brat poprosił Daniela, aby wstrzymał się z ostateczną decyzją przez 48 godzin, na co ten przystał, gdyż, jak sam stwierdził, nie chciał wyjść na mięczaka. Dwie kolejne doby nie zmieniły jednak nic w nastawieniu Daniela i po tygodniu pożegnał się z pozostałymi uczestnikami Big Brothera. Być może na jego decyzję wpłynęła tęsknota za ukochaną – zaraz po wyjściu z Domu Wielkiego Brata oświadczył się swojej życiowej partnerce Sylwii. Choć Daniel Barłóg opuścił program jako pierwszy, z pewnością pozostanie w pamięci jako jedna z najbarwniejszych postaci ze wszystkich edycji Big Brothera.

Pozostałe wiadomości