Psycholog, stolarz i hodowca owiec. Czym zaskoczą nas panowie w nowej edycji Big Brothera?

W Domu Wielkiego Brata zamieszkało wielu interesujących mężczyzn. Każdy z nich skrywa swoje historie i wprowadza do programu nowe wartości. Osiem zupełnie różnych charakterów pod jednym dachem. Kto wybuchnie, a kto zachowa spokój? Zobaczmy, czym mogą nas zaskoczyć uczestnicy Big Brothera!

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:- który z uczestników Big Brothera jest odmiennej orientacji,- kto chce opuścić Dom Wielkiego Brata,- kto odpadnie z Big Brothera,- kto nie został jeszcze nominowany,- gdzie oglądać program Big Brother.

Psycholog w Domu Wielkiego Brata?
Chociaż zachowanie uczestników jest stale komentowane przez psycholog Małgorzatę Ohme w programie Big Brother Nocą, procesy zachodzące w grupie dogłębnie analizuje również jeden z uczestników. Co ciekawe, to właśnie on wywołał jedną z największych kontrowersji pierwszego tygodnia w Big Brotherze! Łukasz wyznał w pokoju zwierzeń, że jest biseksualny, jednak zapytany o swoją orientację przez uczestników – skłamał. Jako psycholog i aktor grający w serialu o życiu młodzieży miał świadomość, że ta informacja mogłaby przyczynić się do jego nominacji. Czy uda mu się zatrzymać tę wiadomość dla siebie? W Domu Wielkiego Brata nie da się długo udawać i każda tajemnica może szybko wyjść na jaw!
Spokój i opanowanie nie wystarczyły – Daniel chce opuścić program Big Brother na własne życzenie!
Praktykujący, głęboko wierzący chrześcijanin, hodowca owiec, człowiek żyjący w idealnej harmonii z naturą i chodząca góra mięśni. Tak w skrócie można opisać Daniela, który swoim bezpośrednim podejściem do życia zjednał sobie wszystkich w Domu Wielkiego Brata. Po stanowczym i opanowanym Danielu nikt nie spodziewał się sensacyjnej wiadomości, którą ogłosił po nominacjach uczestników. Choć zagłosowała na niego tylko jedna osoba, Daniel podjął decyzję o opuszczeniu programu. W Big Brotherze wszystko jednak zależy od Wielkiego Brata, a ten postanowił nie reagować. Czy brak odzewu ze strony Wielkiego Brata skłoni nieformalnego lidera grupy do zmiany decyzji?
Pierwszy przyszedł, pierwszy wyjdzie? Czy Maciej opuści reality show Big Brother?
DJ z Poznania, Maciej Borowicz, został ostatnim uczestnikiem programu, wygrywając głosowanie telewidzów. Chociaż wraz z Agnieszką Raczyńską pojawił się w Domu Wielkiego Brata jako pierwszy, sympatia widzów nie zapewniła mu długiego pobytu w programie. Mieszkańcy willi w Gołkowie postanowili nominować Maćka, by razem z Natalią zawalczył w niedzielę o pozostanie w reality show. Czy sympatia widzów do Maćka uratuje go i tym razem? Czy Maciek swoją przebojowością wyeliminuje z gry już drugą dziewczynę w ciągu tygodnia i stanie się czarnym koniem Big Brothera? Tego dowiemy się już w niedzielę podczas programu Big Brother Arena!

CZY WIESZ, ŻE...Maciek dostał od uczestników 4 nominacje, a Natalia aż 6? To jednak widzowie zadecydują, kto opuści program Big Brother w czasie odcinka eliminacyjnego.

Ulubieniec Domu Wielkiego Brata – Tomek
Czy to przypadek, że Tomek nie został ani razu nominowany do opuszczenia programu Big Brother? Czy udało mu się ukryć przed czujnym wzrokiem współlokatorów, czy okazał się na tyle fajny, że nikomu nawet nie przyszło do głowy, by oddać na niego swój głos? W tej chwili uczestnicy nie odczuwają jeszcze takiej rywalizacji, ale po pierwszym niedzielnym programie Big Brother Arena w Domu Wielkiego Brata wszystko się zmieni. Komfortowa sytuacja Tomka może szybko ulec zmianie, a zazdrośni panowie mogą spróbować go wyeliminować. A może to właśnie on wygra sympatię widzów i cały program? Tomek to wielka niewiadoma nowej edycji Big Brothera!
Big Brother 2019 – gdzie oglądać reality show?
Program Big Brother możecie oglądać codziennie na Player.pl i o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. W każdą niedzielę zapraszamy na TVN, gdzie o godzinie 18:00 odbędzie się podsumowanie tygodnia, a o godzinie 20:00 rozpocznie się program Big Brother Arena, podczas którego jeden z nominowanych w środę uczestników odpadnie.
Jeżeli chcecie więcej, to po godzinie 23:00 na TVN 7 szukajcie prowadzącego program Filipa Chajzera, który razem z panią psycholog, Małgosią Ohme, przeanalizuje najważniejsze wydarzenia z życia w Domu Wielkiego Brata.
Pozostałe wiadomości