Wojowie i Wiedzące! Jakie wyzwania stawia przed uczestnikami Wielki Brat?

Turniej: kto zostanie wodzem? [30.05.]

Big Brother ponownie zaskoczył widzów i samych uczestników. Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata otrzymali nowe tygodniowe zadanie, które pozwoli pozostałej w programie siódemce cofnąć się do czasów, kiedy technologia nie wspomagała kreatywności. Do czasów Prasłowian!

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:
- co czeka Prasłowian w Big Brotherze,
- jakie zadania postawił przed uczestnikami Wielki Brat,
- jak trudne warunki pogodowe psują zadanie,
- gdzie oglądać program Big Brother.
Prasłowianie w Big Brotherze – nowe zadanie od Wielkiego Brata
Kiedy zamaskowany złodziej przechadzał się wesoło w poniedziałkowy poranek po Domu Wielkiego Brata, kradnąc wszystkie zdobycze współczesnej technologii, mieszkańcy nie spodziewali się tego, co szykował dla nich Wielki Brat. Kradzież nie była przypadkowa, ponieważ zaraz przyszło im uczyć się żyć bez zdobyczy współczesnej cywilizacji. Dom Wielkiego Brata opustoszał, a uczestnicy rozpoczęli nową zabawę: prasłowiański survival.
W pierwszej chwili zabawa wydawała się cieszyć uczestników, a atmosfera była pełna wzajemnej pomocy. Szybko okazało się jednak, że to zadanie nie będzie sielanką. Nie dość, że pod wieczór zepsuła się pogoda, co Wielki Brat wynagrodził uczestnikom, rozdając paczki od bliskich, to jeszcze zaczęły się pierwsze kłótnie. Zobaczcie, jak potoczyły się losy uczestników Big Brothera w tym tygodniu!
CZY WIESZ, ŻE...
Plemię Łukasza stworzyło specjalną pieśń, by uprosić Wielkiego Brata o dobra z przyszłości. Tańcząc i wymachując miotłą, śpiewali: O wielkie oko, cudowne, ześlij nam, ześlij nam okulary Magdy. Pieśń wydaje się skuteczna, bo Wielki Brat chętnie przystaje na te modły kapłana i jego podopiecznych.
Piosenka dziękczynna dla Wielkiego Oka [POPOŁUDNIE] [31.05.]
Piosenka dziękczynna dla Wielkiego Oka [POPOŁUDNIE] [31.05.]
Jakie zadania przygotował Wielki Brat dla Wielkiej Siódemki?
Najważniejsze są te zadania, które Wielki Brat przyznaje po cichu. Takie zadania otrzymali Łukasz – jako Kapłan, i Iza – jako Demon. To od tej dwójki zależy budżet, jaki uczestnicy zdobędą na kolejne zakupy. Mimo tego cała grupa musiała pracować na to, by zadowolić Wielkiego Brata jako bóstwo rozdające przywileje Prasłowianom. Tańczyli, modlili się i składali ofiary, a sielanka trwała jedynie przez pierwszy dzień. Już niedługo Wielki Brat znowu zamieszał i oprócz Demona wprowadził do grupy kolejny podział. Sąd na Łukaszu! W efekcie kapłan opuścił swoje plemię i założył nowe, do którego dołączyła Madzia i Bartek. Emocje bardzo szybko puściły pozostałym mieszkańcom, którzy zaczęli walkę o dominację nad nowym plemieniem.
Sytuacja mocno odbiła się na Madzi, która załamana po zachowaniu Oleha wspomina nawet o chęci opuszczenia programu. Internet szybko wydał własny wyrok i wrócił stary podział na Gang Pato i Gang Słodziaków.
Jednym z bardziej kontrowersyjnych zadań było obalenie pierwszego wodza wspólnego plemienia – Igora. To Łukasz miał doprowadzić do obalenia starego wodza i posadzić na jego miejscu Oleha, jednak Igor wziął sobie zabawę do serca tak mocno, że zaczął odgrażać się kapłanowi, a wzajemnemu obgadywaniu i niechęci nie było końca. Sytuacja jest mocno napięta i ciężko powiedzieć, by zakończenie tego zadania miało polepszyć stosunki między uczestnikami.
Pogoda nie uwzględniła w kalendarzu planów Wielkiego Brata
Już pierwszej nocy uczestników śpiących na prowizorycznych posłaniach na zewnątrz złapała prawdziwa ulewa, która w Polsce siała ogromne zniszczenie w niektórych rejonach, przeradzając się w powódź. Kolejnego dnia zimno i burze skutecznie obniżały dobry nastrój uczestników Big Brothera, wystawiając na próbę ich cierpliwość. Nic dziwnego, że głodni, zmarznięci i zmęczeni szybko zaczęli skakać sobie do gardeł, a największym dobrej okazały się zwykłe buty i skarpetki.
Gdzie oglądać Big Brothera?
Uczestników możecie oglądać live w Player.pl podczas 16-godzinej relacji, trwającego od 9 rano do 1 w nocy. Godzinne odcinki Big Brothera pojawiają się codziennie na TVN 7 o godzinie 20, a w niedzielę emitowany jest najważniejszy odcinek – Big Brother Arena, podczas którego odchodzi uczestnik z największą liczbą głosów, a pozostali rozpoczynają nominację na kolejny tydzień.
Dodatkowe materiały znajdziecie w programach Big Brother Nocą i Big Brother News oraz w serwisie Player.pl.
Słowa kluczowe: big brother; big brother reality show; program telewizyjny big brother; Dom Wielkiego Brata; uczestnicy big brother
Pozostałe wiadomości