Magda Zając opuszcza program Big Brother – jak ją zapamiętamy?

Najlepsze momenty Magdy Zając

Magda Zając opuściła reality show podczas niedzielnego programu Big Brother Arena, przegrywając głosami widzów z Łukaszem. Uczestniczka nie była jednak zdziwiona sytuacją i wydawała się dobrze przygotowane na opuszczenie Domu Wielkiego Brata. Z czego zapamiętamy Magdę Zając, która wśród fanów znana jest jako „Decybel”?

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:
- skąd wzięła się ksywa „Decybel”,
- z czego zapamiętamy Magdę Zając,
- gdzie oglądać program Big Brother.
Decybel – skąd ta nietypowa nazwa na Magdę Zając?
Kiedy Magda Zając po raz pierwszy pojawiła się w programie, była powiewem świeżości, wprowadzając do reality show dużo pozytywnej energii i doskonale uzupełniając się z resztą uczestników. Część osób w Domu Wielkiego Brata określiła Magdę jako „przaśną”, prostą dziewczynę, ponieważ nie bawiła się w gierki i udawanie, tylko pokazywała prawdziwą siebie. Jaka właściwie jest Magda Zając?
Głośna, radosna i bardzo otwarta – to na pewno. Nic dziwnego, że po chaosie, jaki wprowadziła w życie mieszkańców, szybko zyskała ksywę „Decybel”, którą otrzymała dzięki swojej ekspresji. Widzowie programu zaobserwowali, że Magda szczególnie głośno zachowuje się po alkoholu, którego Wielki Brat nie żałuje uczestnikom Big Brothera. Przed odejściem Magdy zaaranżował nawet prywatną, imieninową randkę dla niej i Igora, podczas której we dwójkę wypili aż 1,5 litra whisky! Jak zakończyła się ta impreza, pewnie się domyślacie – przedwcześnie.
Po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata równie błyskawicznie odnalazła się w studiu, tańcząc na zakończenie programu Big Brother Arena.
CZY WIESZ, ŻE...
Magda Zając wystąpiła w 2012 roku w teledysku Grupy Makro do utworu Szaleję za Tobą.
Z czego zapamiętamy Magdę Zając?
Magda od początku była mocno charakterystyczną bohaterką programu, co nie odpowiadało wielu osobom. Miała trudną relację z Justyną „Juszes” Żak, która jako weganka i bojowniczka o prawa zwierząt nie mogła pogodzić się z łowieckim hobby koleżanki z programu. Tym bardziej że Magda deklarowała wielką miłość do zwierząt i ma wytatuowane na dekolcie dwie łapki.
Szybko zawiązała również sojusz z Angeliką, Kubą i Igorem – do tego ostatniego ewidentnie czuła coś więcej, bo wielokrotnie zasypiali w swoich łóżkach, a Igor budził się z niewybrednymi komentarzami na temat porannej męskiej przypadłości. Byli również na dwóch randkach, które otrzymali w nagrodę od Wielkiego Brata.
Z pewnością nie zapomnimy też niesamowitej metamorfozy Magdy Zając, którą otrzymała w nagrodę za prowadzenie tygodnia telewizyjnego. Magda przeistoczyła się w prawdziwie królewskim stylu, a głosom zachwytu w Domu Wielkiego Brata nie było końca. Nikt już nie pamiętał o resztkach jej doczepianych rzęs, odrostach na blond włosach czy wyzywającym wizerunku.
Big Brother – gdzie i kiedy oglądać program?
Program Big Brother potrwa jeszcze tylko do 16 czerwca. Odcinki główne możecie oglądać od poniedziałku do soboty na TVN 7 o godzinie 20, a w każdą niedzielę o tej samej porze rozpocznie się najważniejszy odcinek tygodnia, czyli Big Brother Arena, podczas którego uczestnicy odpadają z programu zgodnie z głosami widzów, a pozostali uczestnicy nominują się na kolejny tydzień.
Oprócz odcinków możecie również oglądać materiały specjalne, takie jak Big Brother Nocą z prowadzącym Filipem Chajzerem czy Big Brother News. Wszystkie materiały dodatkowe i widok live na Dom Wielkiego Brata znajdziecie w serwisie Player.pl.
Słowa kluczowe: big brother; big brother reality show; program telewizyjny big brother; Dom Wielkiego Brata; uczestnicy big brother; Magda Zając, big brother arena; big brother nocą; big brother news
Pozostałe wiadomości