Impreza do upadłego w wykonaniu Magdy i Igora

Kolacja z Igorem i alkoholem [27.05.]

Każdy z nas przeżył kiedyś randkę rodem z koszmaru, której samo wspomnienie wystarczy, by wywołać rumieniec zażenowania. W przypadku randez-vous Magdy i Igora z Big Brothera „koszmarność” osiągnęła jednak całkiem nowy poziom, bowiem romantyczne spotkanie skończyło się… karną wizytą w pokoju zwierzeń i srogą reprymendą od Wielkiego Brata. Zobacz, co się wydarzyło w sekretnym, różowym pokoju!

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:
- jak Wielki Brat zaplanował randkę dla Magdy i Igora,
- jak przebiegło romantyczne spotkanie w sekretnym pokoju,
- czy to nieudana randka jest powodem eliminacji Magdy Zając,
- jak śledzić perypetie mieszkańców Domu Wielkiego Brata.
A miało być tak pięknie…
Wierni widzowie z pewnością zgodzą się z tym, że Magda Zając już od pierwszego dnia w Domu Wielkiego Brata przejawiała silną fascynację Igorem. Ostatnio między tą dwójką można było wyczuć chemię, i to znacznie silniejszą niż wcześniej – najpewniej ma to związek z niespodziewaną eliminacją Angeliki Głaczkowskiej, która jako pierwsza zaskarbiła sobie sympatię przystojnego pięściarza.
Jako że w najeżonym kamerami domu nic nie umknie uwadze tego, który widzi wszystko, Wielki Brat szybko dodał dwa do dwóch i stwierdził, że Magda i Igor zdecydowanie mają się ku sobie. I postanowił to wykorzystać, fundując dziewczynie metamorfozę, a następnie pozwalając jej zaprosić do sekretnego pokoju jedną wybraną osobę. Nikogo nie zdziwiło to, że zabrała tam ze sobą Igora.
CZY WIESZ, ŻE…
W ramach niespodziewanej metamorfozy od Wielkiego Brata Magdzie nie tylko zrobiono piękny makijaż i wybrano outfit, lecz również zmieniono jej charakterystyczną fryzurę. Włosy zostały skrócone, przefarbowane na chłodniejszy odcień i seksownie podkręcone – czegoś takiego Magda na pewno się nie spodziewała!
Magda Zając i "bailando" od rana [POBUDKA] [20.05.]
Sam na sam w sekretnym pokoju – co poszło nie tak?
Trzeba przyznać, że Wielki Brat się postarał. W sekretnym pokoju na naszych bohaterów czekał bowiem suto zastawiony stół i… aż dwie karafki whisky. I chyba właśnie to sprawiło, że wieczór potoczył się tak, jak się potoczył. Nasi bohaterowie oczywiście ochoczo zabrali się za ulubiony trunek i już po chwili byli kompletnie pijani.
Gdy wrócili do reszty domowników, ich stan został zauważony przez Wielkiego Brata, który postanowił natychmiast interweniować. Igor, który prezentował się zdecydowanie gorzej, został natychmiast odesłany do sypialni, aby wytrzeźwieć. Magda co prawda zniknęła na chwilę, jednak po chwili wróciła do bawiących się przy grillu kolegów i kontynuowała zabawę, twierdząc, że są to jej imieniny i ma prawo świętować. Oczywiście nie zrezygnowała z picia, choć już po wyjściu z secret roomu nie wyglądała najlepiej. Nie pomogła nawet interwencja innych uczestników, którzy – niejako z troski o nią – zaczęli sekretnie pić w kuchni, udając przed nią, że alkohol się skończył. Koniec imprezy imieninowej Magdy można więc uznać za mało udany.
Od randki do eliminacji – czy zachowanie Magdy wpłynęło na głosy widzów?
Już po swojej sekretnej metamorfozie Magda zaczęła zwierzać się innym uczestnikom, że najpewniej jest to pożegnalny prezent od Wielkiego Brata i oznacza to po prostu, że w najbliższą niedzielę będzie musiała pożegnać się z programem. Jak się okazało, trafiła w sedno – po podliczeniu głosów widzów okazało się bowiem, że to właśnie ona otrzymała ich najwięcej i musi zakończyć swoją przygodę z reality show.
Czy można powiedzieć, że to wina weekendowych popisów? Głosy widzów spływały co prawda przez cały tydzień, jednak fala hejtu, jaka wylała się po weekendowych ekscesach, na pewno miała w tym spory udział. Czy Wielki Brat przewidział, że tak się stanie, i od początku do tego dążył? Pozostaje nam tylko zgadywać.
Live chat z Magdą Zając [23.05.]
Big Brother 2019 – finał tuż, tuż!
Z każdym tygodniem jesteśmy coraz bliżej wielkiego finału, podczas którego zostanie wyłoniony zwycięzca nowej edycji programu Big Brother Polska. Nerwowe oczekiwanie na to, co nastąpi, zaczyna już wpływać na zachowania uczestników show – stąd też coraz więcej emocji, których ukrycie staje się niemal niemożliwe.
Chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje w Domu Wielkiego Brata w tym gorącym czasie? Oglądaj zmagania bohaterów na antenie TVN 7 lub online na stronie Player.pl. Przygotowaliśmy tam dla Ciebie nie tylko archiwalne odcinki programu, lecz również mnóstwo bonusowych materiałów, a także dostęp do live streamu prosto z Domu Wielkiego Brata, abyś mógł towarzyszyć swoim ulubieńcom przez 16 godzin na dobę. Oglądaj z nami i pomóż swoim faworytom w dotrwaniu do finału – każdy głos jest na wagę złota!
Najlepsze momenty Magdy Zając
Słowa kluczowe: Big Brother, Wielki Brat, Big Brother 2019, pokój zwierzeń, dom wielkiego brata, magda zając, angelika głaczkowska, big brother polska
Pozostałe wiadomości