Iza przeżywa kryzys – czy dlatego została nominowana?

Kryzys Izy i Magdy [27.05.]
Jak mogliśmy się już przekonać, Izie niełatwo przychodzą zwierzenia, jednak Dzień Matki spędzany z dala od rodziny przelał czarę goryczy. W rozmowie z Igorem przyznała, że coraz częściej myśli o pożegnaniu z Big Brotherem. Czy to właśnie kryzys Izy Mączki zadecydował o jej nominacji do opuszczenia Domu Wielkiego Brata?

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- z czego Iza zwierzyła się Wielkiemu Bratu,

- co mogło być przyczyną jej nominacji,

- jakie są szanse Izy na pozostanie w programie,

- jak możesz śledzić wydarzenia w Domu Wielkiego Brata.

Dzień Matki w Big Brotherze – jak przeżyła go Iza?

Do finału jeszcze trzy tygodnie, a morale w Domu Wielkiego Brata podupadają… Dzień Matki okazał się szczególnie trudny dla Izy, która zwykle spędza to święto razem z dziećmi i swoją mamą. Okazja skłoniła ją też do refleksji o tym, jak sama radzi sobie jako matka. Gdy opowiadała o tym w pokoju zwierzeń, zebrało jej się na łzy.

Iza wyznała też Wielkiemu Bratu, że czuje się wśród uczestników osamotniona: Źle się tu czuję. Nie mogę się tu odnaleźć. Bo ostatnio, tak przez ostatnie 2-3 dni, nie mam, z kim pogadać. Brakuje mi takiego powiernika, nie wiem, jak to nazwać. Myślę, że Igor jest taką osobą teraz, z którą mogę porozmawiać. O dziwo, prawda? Bo okazuje się, że chłopak, z którym na początku w ogóle nie mogłam znaleźć kontaktu, dzisiaj mówię o nim jako o osobie, z którą mogłabym tutaj – jako jedynej – tak naprawdę pogadać.

Nominacja Izy Mączki – czy przyczyną był kryzys uczestniczki?

Tęsknota za rodziną sprawiła, że Iza – choć zwykle nie dzieli się troskami z innymi uczestnikami – tym razem postanowiła wyżalić się właśnie Igorowi. Wyznała mu, że przeżywa kryzys i zastanawia się, czy nie powinna odejść z programu. Chłopak powiedział, że nie powinna martwić się o dzieci – są już duże i na pewno świetnie sobie radzą. Jak już dwa miesiące cię nie ma, to 3 tygodnie nie zrobią im różnicy – dodał. Iza podzieliła się rozterkami także z Magdą Zając, która – podobnie jak ona – nie najlepiej zniosła Dzień Matki w Domu Wielkiego Brata.

Kiedy przyszło do nominacji, okazało się, że Iza Mączka została wytypowana do odejścia z programu przez trzy osoby. Czy przyczyną był jej kryzys? Faktycznie, Iza ostatnio nie tryskała humorem i trzymała się raczej z boku, co nie wpłynęło dobrze na jej popularność wśród uczestników. Z drugiej strony, im bliżej finału, tym rywalizacja staje się bardziej zacięta, a Iza zdecydowanie nie jest osobą, która wyznawałaby zasadę „po trupach do celu”.

Przyszłość Izy w Domu Wielkiego Brata – czy dotrwa do finału?

Ostatnie nominacje podzieliły komentatorów Big Brothera 2019. Obok Izy Mączki o pozostanie w programie walczy Łukasz, który nie cieszy się dobrą opinią widzów. Część osób uważa go za najmniej sympatycznego uczestnika, który zrobi wszystko, by było o nim głośno. W efekcie w relacjach z innymi mieszkańcami Domu Wielkiego Brata manipuluje i celowo powoduje konflikty.

CIEKAWOSTKA

Łukasz Darłak już raz został wyeliminowany z programu, a decyzja produkcji, by wrócił do Domu Wielkiego Brata, spotkała się ze sporą niechęcią ze strony widzów. Przywrócenie uczestnika było możliwe po tym, jak Justyna i Paweł opuścili program na własne życzenie.

Iza jest z kolei uznawana za najmniej konfliktową osobę w programie. Jej neutralne poglądy i pokojowe nastawienie sprawiają jednak, że część widzów uważa ją za nudną. To może się jednak wkrótce zmienić. Rozwija się bowiem jej relacja z Igorem, co dla widzów śledzących ich poczynania – ale i innych uczestników – było sporą niespodzianką. Być może telewidzowie zechcą pozostawić ją w programie i zobaczyć, co się między nimi wydarzy?

Emisja Big Brother 2019. Gdzie oglądać BB w telewizji i w sieci?

Finał tegorocznej edycji Big Brothera zbliża się wielkimi krokami – do końca pozostały tylko 3 tygodnie. Chcesz wiedzieć, jak dalej potoczy się sytuacja w Domu Wielkiego Brata? Oglądaj nowe odcinki reality show codziennie o 20:00 na antenie TVN 7. Od poniedziałku do czwartku o 23:00 emitowany jest także program Big Brother Nocą. Wśród gości specjalnych zaproszonych do studia przez Filipa Chajzera można zobaczyć dziennikarzy, ekspertów, a nawet byłych mieszkańców Domu Wielkiego Brata.

O tym, jakie będą losy Izy Mączki i innych nominowanych osób, dowiemy się już wkrótce. Zgodnie z formułą Big Brothera wyniki eliminacji są ogłaszane w każdą niedzielę o 20:00 w programie Big Brother Arena na TVN 7. O tym, kto opuści Dom Wielkiego Brata, decydują telewidzowie. Uważasz, że już czas, by Iza pożegnała się z programem? A może wolisz, by dotarła do finału? Głosuj za pośrednictwem SMS-ów lub online!

Perypetie uczestników Big Brothera możesz też śledzić na żywo w internecie. Gdzie oglądać BB online? Transmisję live wprost z kilkudziesięciu kamer ukrytych w Domu Wielkiego Brata znajdziesz w serwisie Player.pl. Tam obejrzysz także najnowsze i archiwalne odcinki programu.

Słowa kluczowe: Big Brother, Big Brother 2019, Dom Wielkiego Brata, Wielki Brat, Iza Mączka, Filip Chajzer, Big Brother Nocą, gdzie oglądać BB w telewizji, gdzie oglądać BB online, Łukasz Darłak

podziel się:

Pozostałe wiadomości