Czy Madzia odwzajemniła miłość Oleha?

Madzia boi się związku z Olehem [15.05.]

W Big Brotherze wydarzyło się coś, na co wielu widzów czekało od początku edycji – między mieszkańcami Domu Wielkiego Brata pojawiły się romantyczne uczucia. Nie zabrakło pikantnych momentów, ale i płomiennych wyznań… Co właściwie łączy Madzię i Oleha?

Gorący romans czy prawdziwa miłość – co łączy Magdę Wójcik i Oleha?

Relacja Oleha Riaszeńczewa i Magdy Wójcik była w centrum zainteresowania widzów już od kilku tygodni. Chociaż oficjalnie nie przyznawali się do tego, że coś ich łączy, uczestnicy wyraźnie mieli się ku sobie. Pomimo ciągłego flirtowania oboje zaprzeczali, by z tej sympatii mógł wykluć się związek. Madzia podkreślała dzielącą ich różnicę wieku (Oleh ma 20 lat, podczas gdy ona przekroczyła trzydziestkę), twierdząc, że przekreśla to ich szanse na bliższą relację.
Sytuacja między uczestnikami zmieniła się jednak diametralnie. W ostatnią środę Oleh, zainspirowany spotkaniem z Arkiem, gościem w Domu Wielkiego Brata, przemyślał swoją postawę. Choć początkowo sądził, że nie byłby w stanie się zakochać, podczas nocnej rozmowy na molo wyznał Magdzie miłość. Ja jestem w megaszoku – pod tym względem, że ja ciebie naprawdę bardzo lubię, ale nie wierzę, że to może być prawda. – odpowiedziała zdziwiona uczestniczka show. – Nie wiem, co mam powiedzieć, dziwnie się czuję. Jestem taka trochę speechless. Jest mi trochę głupio z tym. Wstydzę się takich rzeczy.
Choć reakcja Magdy nie była do końca tym, czego oczekiwał Oleh, jego wyznanie nie popsuło ich relacji. Na ekranie mogliśmy zobaczyć namiętne pocałunki pary, szczególnie pikantne momenty zaś zobaczyli widzowie live streamu w serwisie Player.pl.

Nominacje w Big Brotherze – jak Oleh dowiódł swojego uczucia do Madzi?

Płomienne deklaracje Oleha podzieliły fanów śledzących wydarzenia w Domu Wielkiego Brata. Widzowie stwierdzili, że chłopak wykorzystuje sytuację strategicznie, chcąc zjednać sobie popularność. Wielu zapamiętało go przecież z nieszczęsnej nominacji, kiedy Oleh wytypował Magdę pomimo łączącej ich sympatii.

CZY WIESZ, ŻE…Kilka tygodni temu Oleh wywołał sporo kontrowersji, nominując Magdę do opuszczenia Domu Wielkiego Brata i nazywając ją jedną z najsłabszych uczestniczek programu. Wielu widzów reality show uznało, że ta wypowiedź jest dowodem na nieszczere zamiary chłopaka.

Tym razem Oleh postanowił pokazać, że naprawdę zależy mu na Magdzie. Choć nie pałał sympatią do Łukasza Darłaka, który niedawno wrócił do programu, i był o niego zazdrosny, postanowił nie wskazywać go w nominacjach. Jaki był powód takiej decyzji? Oleh wiedział, że Madzia i Łukasz bardzo się przyjaźnią, i zależało mu, by dziewczyna nie straciła bliskiej osoby w Domu Wielkiego Brata.

Mezalians w Domu Wielkiego Brata? Opinie znajomych o związku Madzi i Oleha

Związek Madzi i Oleha wywołał różnice zdań nie tylko wśród widzów Big Brothera, ale też wśród przyjaciół i rodziny dziewczyny. Część z nich jest zaskoczona takim obrotem spraw – parę w końcu sporo dzieli. Nie chodzi jedynie o różnicę wieku. Pochodzący z Ukrainy Oleh Riaszeńczew ma 20 lat i poza tym, że jest studentem, zajmuje się budowlanką. Z kolei 31-letnia Magda Wójcik mieszka na co dzień w Londynie i pracuje w renomowanej firmie. Nic dziwnego więc, że pojawiają się wątpliwości, czy po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata ich związek przetrwa – o to obawia się zresztą także sama zainteresowana.

W Domu Wielkiego Brata robi się gorąco. Sprawdź, gdzie oglądać Big Brothera!

W ostatnim czasie widzowie Big Brothera 2019 nie mogą narzekać na nudę. Chcesz być na bieżąco z każdym zwrotem akcji w Domu Wielkiego Brata? Śledź losy uczestników! Odcinek z podsumowaniem dnia jest emitowany codziennie o 20:00, a talk-show Big Brother Nocą z udziałem gości i transmisją live z Domu Wielkiego Brata – od poniedziałku do czwartku o 23:00. Gdzie oglądać BB w telewizji? Reality show jest emitowane na antenie TVN 7.
Zgodnie z formułą programu telewizyjnego Big Brother w każdą środę uczestnicy nominują mieszkańców, którzy ich zdaniem powinni opuścić Dom Wielkiego Brata. O ich dalszych losie decydują widzowie – wyniki eliminacje ogłaszane są co niedzielę, w godzinach emisji programu. Chcesz poczuć się jak Wielki Brat? Bierz udział w głosowaniu SMS lub online!
Poczynania uczestników Big Brothera możesz śledzić nie tylko w telewizji. Gdzie oglądać BB online? Najnowsze i archiwalne odcinki reality show zobaczysz w serwisie Player.pl. Zyskasz też dostęp do transmisji na żywo wprost z kilkudziesięciu ukrytych kamer w Domu Wielkiego Brata. Na stronie jest też możliwość głosowania na nominowanych uczestników.
Pozostałe wiadomości