Jak rozrabiają nocą uczestnicy Big Brothera?

Dancing i pocałunki Madzi i Oleha [17.05.]

Gdy kota nie ma, myszy harcują… Pewnie z takiego założenia wyszli uczestnicy Big Brothera w ostatni weekend, organizując szaloną imprezę po zmroku. Okazuje się jednak, że Wielki Brat nigdy nie śpi i widzi wszystko – dlatego też nocne harce szybko się skończyły, i to w nietypowy sposób. Sprawdź, co się stało!

Od czego zaczęła się weekendowa impreza w Domu Wielkiego Brata?

Jak powszechnie wiadomo, w Domu Wielkiego Brata obowiązuje określony budżet na zakupy, więc mieszkańcy nie zawsze mają dostęp do dużej ilości alkoholu. Jeśli im się jednak poszczęści, starają się jak najlepiej wykorzystać daną szansę. Tak było też w tym tygodniu. W programie pozostało dziewięciu uczestników, a budżet zakupowy wynosił aż 1600 zł – można więc było zaszaleć i wydać trochę więcej na „luksusowe produkty”.
Honor zrobienia zakupów dla grupy przypadł tym razem Olehowi i Magdzie. I trzeba przyznać, że spisali się na medal – wydali o 150 złotych mniej, niż wynosił budżet od Wielkiego Brata, więc nie trzeba było nic oddawać do spiżarni. Jednocześnie udało im się jednak kupić w zasadzie wszystkie potrzebne produkty, a nawet dużo więcej – ten zgrany duet niemalże zupełnie opróżnił spiżarnianą półkę z winem i papierosami! Warto tu przypomnieć o sytuacji z zeszłego tygodnia, kiedy to Kasia Olek stanowczo przeciwstawiła się grupie, zakazując zakupu papierosów. Tym razem udało się dogodzić wszystkim i zakupy przebiegły bez zgrzytów.
Po tak udanych zakupach nastał czas na zabawę. W końcu nie dość, że zaczął się weekend, to jeszcze tygodniowe zakupy udały się jak nigdy – no i było czym świętować.

Radek i Bartek – superbohaterowie sobotniej nocy

Każda impreza ma swojego bohatera. W ten weekend było ich dwóch: Radek Palacz i Bartek Boruc. Panowie nie tylko rozkręcili wspólne tańce, lecz również przenieśli je do sypialni – ku niezadowoleniu pozostałych mieszkańców Domu Wielkiego Brata, którzy chcieli po prostu iść spać i odpocząć. Zwariowany duet dostarczał im jednak wrażeń. Do najlepszych momentów ich nocnego repertuaru bez wątpienia należą:
  • szarmancki pocałunek w rękę Radka w wykonaniu Bartka;
  • sekretne skradanie się po podłodze w celu zaskoczenia kolegów – którzy jednak w pełni świadomi obserwowali całą akcję z łóżek;
  • rzucanie butami w próbujących zasnąć mieszkańców;
  • szalona bitwa na poduszki, kołdry i wszystko, co tylko było pod ręką;
  • niespodziewana riposta Wielkiego Brata, o której opowiadamy poniżej.
Jedno jest pewne: to była jedna z najciekawszych imprez w Domu Wielkiego Brata i na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników – szczególnie Radka, któremu chyba po raz pierwszy od dawna zabrakło ciętej riposty.

Jak Wielki Brat ukrócił dzikie harce uczestników?

Choć wszyscy uczestnicy mieli już dość i położyli się do łóżek, plany Radka i Bartka wyglądały zupełnie inaczej – w końcu zbyt dobrze się bawili, aby iść spać. Plany dotyczące rozdzielenia imprezowych kompanów na siłę szybko spaliły na panewce, jako że panowie doskonale czuli się w swoim towarzystwie i zupełnie nie przejmowali się tym, że zakłócają ciszę nocną. Wydawać by się mogło, że mieszkańców Domu Wielkiego Brata czeka bezsenna noc. Na szczęście z pomocą ruszył Wielki Brat, a z głośników popłynął następujący komunikat: Radku, mam zadzwonić do Twojej żony?
Okazało się, że jeden cięty komentarz w zupełności wystarczył, by doprowadzić do porządku szalonych imprezowiczów. I choć salwy śmiechów wybrzmiewały jeszcze przez dłuższą chwilę, uczestnicy mogli w końcu spokojnie zasnąć.

WARTO WIEDZIEĆRadek Palacz jest szczęśliwie żonaty i w tym roku świętował już piętnastą rocznicę ślubu. Ma też dwóch synów, którzy – jak sam przyznaje – są jego prawdziwą dumą.

Big Brother 2019 – zobacz, gdzie oglądać nowe odcinki

Liczba mieszkańców Domu Wielkiego Brata stale maleje, a wielki finał tuż, tuż… Nic dziwnego, że uczestnikom coraz trudniej przychodzi tłumienie prawdziwych emocji, co zdecydowanie podkręca atmosferę. Warto więc śledzić wydarzenia na bieżąco, by nic nie stracić. Big Brothera możesz oglądać na dwa sposoby:
  • online na stronie Player.pl, gdzie znajdziesz aktualne i archiwalne odcinki oraz live stream prosto z Domu Wielkiego Brata, który umożliwi Ci podglądanie mieszkańców przez 16 godzin na dobę;
  • na antenie TVN 7, gdzie codziennie zobaczysz przynajmniej jeden program poświęcony show. Od poniedziałku do czwartku jest ich z kolei aż pięć!
Nie zapominaj też o tym, że masz duży wpływ na rozwój akcji. W końcu to widzowie decydują o tym, kto pożegna się z kolegami i wróci do domu, tracąc tym samym szansę na udział w wielkim finale. Wspieraj ulubieńców i konsekwentnie eliminuj osoby, których nie lubisz – nawet jeden głos może przechylić szalę zwycięstwa na czyjąś korzyść!
Pozostałe wiadomości