Big Brother TV – jak uczestnicy poradzą sobie z nowym zadaniem?

W Domu Wielkiego Brata ruszyła BB TV! [21.05]

Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata żyją pod okiem kamer od miesięcy, jednak dopiero w tym tygodniu czekało na nich prawdziwe telewizyjne wyzwanie. Jak sprawdzili się w roli aktorów, reżyserów i dziennikarzy Big Brother TV? Sprawdź!

Tydzień telewizyjny w Big Brotherze – poznaj zadania Wielkiego Brata!

W ostatnich tygodniach uczestnicy Big Brothera zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę. Tym razem Wielki Brat ogłosił tydzień telewizyjny. Grupa dostała zadanie poprowadzenia własnej stacji – Big Brother TV. Uczestnicy stanęli przed wyzwaniem ustalenia ramówki, a następnie wcielenia się w rolę reżyserów, aktorów, dziennikarzy i gwiazd. Dyrektorką programową całego przedsięwzięcia została Magda Zając.
Pierwszą pozycją w ramówce został program śniadaniowy, którego poprowadzeniem zajęli się Iza i Bartek. Wśród ich gości znalazł się między innymi Radek Polak, który zaprezentował przepis na popularną śląską zupę z chleba, wody i tłuszczu – wodzionkę. Po przerwie w studiu znalazła się również Madzia, która podzieliła się sekretami zabawy w londyńskich klubach.

CIEKAWOSTKAOprócz programów rozrywkowych uczestnicy Big Brothera musieli poradzić sobie z nagraniem spotów dla kampanii społecznych. Za nagranie filmu o homofobii odpowiedzialny był Radek. Bartek wcielił się w rolę homofoba, który swoje życie zawdzięcza profesjonalnemu ratownikowi medycznemu – jak się okazuje, geja. Tę postać przekonująco zagrał Łukasz.

Iza i Bartek w roli prowadzących – królowie charyzmy czy czerstwych żartów?

Wcielając się w rolę prowadzących w telewizji śniadaniowej, Iza Mączka i Bartek Boruc mieli okazję do wykazania się charyzmą i poczuciem humoru. Jak im poszło? Zdania widzów są podzielone – jedni byli pod wrażeniem tego, jak sobie poradzili, inni nieco mniej. Wśród żartów prowadzących, a szczególnie Izy, nie zabrakło znakomitych „sucharów”!
Zapraszając do oglądania, rozpoczęła program zdaniem: Kochani, jeśli teraz krzątacie się po mieszkaniu albo przypalacie wodę na parówki, bądź też stoicie pod prysznicem tylko z jedną ogoloną pachą… zapraszamy przed telewizory. Wielu rozśmieszyła też zapowiedź pierwszego gościa, Hanysa: Czy my planowaliśmy na dzisiaj grilla? Czuję zapach palonego węgla… ze Śląska.

Najlepsze parodie – Igor i Magda Gessler czy Łukasz jako perfekcyjna pani domu?

Uczestnicy najbardziej rozsmakowali się w parodiowaniu gwiazd. Nie mogło więc zabraknąć ich autorskiej wersji popularnego programu kulinarnego... Szefem restauracji „Śledzik” była Iza, kelnerami zostali zaś Madzia i Oleh. Oczywiście show „Rewolucyjne kucharzenie” nie obyło się bez chwytających za serce dramatów. Prowadzący Igor zdecydował się sparodiować… Magdę Gessler. Próżniowo to chyba macie w głowach pakowane! – krzyknął w pewnym momencie, rzucając talerzem.
Swoją „rolę życia” odegrał też Łukasz Darłak, który stworzył własną wersję poradnika perfekcyjnej pani domu. Widzom programu radził na przykład, co zrobić, gdy do ich mieszkania… wejdą kury. Szybko poradził sobie z ich wygonieniem! To było trudne zadanie, ale na szczęście mi się udało! – powiedział. Następnym razem będziecie wiedzieć, jak poradzić sobie w takiej sytuacji.

Emisja Big Brothera 2019 – sprawdź, gdzie oglądać BB w telewizji i online!

Najnowsza edycja Big Brothera jest emitowana na antenie TVN 7. Kiedy oglądać program? Poczynania swoich faworytów możesz śledzić przez cały tydzień w podsumowaniu dnia o godzinie 20:00. Masz ochotę na więcej? Codziennie od poniedziałku do czwartku o 23:00 oglądaj wieczorny talk-show Big Brother Nocą, gdzie z zaproszonymi gośćmi, ekspertami i byłymi uczestnikami reality show rozmawia Filip Chajzer. Chcesz nadrobić kilkudniowe zaległości i dowiedzieć się, co wydarzyło się ostatnio w Domu Wielkiego Brata? Włącz TVN w niedzielę o godzinie 18:00 i obejrzyj podsumowanie tygodnia w Big Brotherze.
W tej edycji Big Brothera telewidzowie mają szansę śledzić wydarzenia w Domu Wielkiego Brata także w internecie. Gdzie oglądać BB online? Stream na żywo z kilkudziesięciu ukrytych kamer jest dostępny w serwisie Player.pl. Znajdziesz tam również najnowszy odcinek Big Brothera, a także wszystkie archiwalne podsumowania dnia i inne materiały dla fanów programu.
Finał Big Brothera 2019 zbliża się nieubłaganie, a cotygodniowe nominacje wywołują coraz więcej emocji! Pamiętaj, że masz wpływ na losy swoich faworytów. Poczuj się jak Wielki Brat, typując uczestnika, który Twoim zdaniem powinien opuścić program. Głos możesz oddać co tydzień za pomocą SMS-ów lub na stronie internetowej show. Wyniki eliminacji są ogłaszane w każdą niedzielę o 20:00 – nie przegap!