Magda Wójcik założyła swój kanał na YouTube

Magda Wójcik założyła swój kanał na YouTube.

Madzię, która wygrała program "Big Brother", wspiera rzesza fanów. Jej profil na Instagramie śledzi aktualnie ponad 60 tys. osób. Teraz przyszedł czas na kanał na YouTube.
Madzia kilka dni temu odebrała samochód, który wygrała w programie.
Madzia Wójcik odbiera nagrodę!
Z całego serduszka chciałam podziękować WAM kochani oglądacze za każdy SMS który wysłaliście na mnie podczas trwania @bigbrother.tvn7 Dziękuje, dziękuje i jeszcze raz dziękuje! To dzięki wam przeżywałam tyle wspaniałych chwil i mogłam być ostatnim mieszkańcem, który opuścił ten niesamowity dom. Poszłam do programu dla niezapomnianej przygody aby wykonywać zwariowane zadania, pokonywać swoje lęki i bariery oraz poznać wspaniałych ludzi. Wszystko to spełniło się, a dodatkowo (co było najbardziej zaskakujące) wygrałam. 🙈⁉️🤷‍♀️☺️ Dziękuje również mojemu brother from another mother @igorjakubowski_bb - to dzięki tobie przeszłam do finału! ❤️🙌🏼 DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘😘😘
Przed Madzią jeszcze egzamin na prawo jazdy, który będzie zdawań w Londynie. Myślicie, że odnajdzie się na polskich drogach? Ruszył Madzi kanał na YouTube O planach na kanał słyszało się od dłuższego czasu. Madzia nie jest pierwszą uczestniczką, która zdecydowało się go prowadzić. Na YouTube możecie znaleźć Justynę, Marlenę oraz Bartka.
Madzia Wójcik
W pierwszym filmiku Madzia zabiera nas w sentymentalną podróż po Domu Wielkiego Brata. Pokazuje zakamarki miejsca, w którym mieszkała przez trzy miesiące i zdradza związane z nimi sekrety. Madzia napisała na swoim Instagramie: WRÓCIŁAM DO DOMU WIELKIEGO BRATA!!!! Kochani oglądacze zgodnie z zapowiedzią ruszam z moim kanałem na youtube - MADZIA Będziecie śledzić kanał?
Magda Wójcik
Magda Wójcik Źródło: YouTube/Madzia
Magda Wójcik Źródło: Instagram/madzia.official
Magda Wójcik – sprawdź, kim jest i skąd pochodzi!
Magda Wójcik to urocza i sympatyczna 31-latka pochodząca z Kielc. Już w wieku 19 lat postanowiła wyjechać do Szkocji, gdzie zaczęła studiować biotechnologię żywności, choć od dziecka wiedziała, że jej prawdziwą pasją jest moda. Dlatego też podjęła decyzję o przeprowadzce do Londynu, gdzie podjęła pracę w jednym ze znanych butików.
Magda Wójcik - uczestniczka programu "Big Brother"
Jaka jest Madzia Wójcik prywatnie?
Pozostałe wiadomości