Madzia Wójcik zachęca do #zostanwdomu i organizuje telepatyczną imprezkę!

Madzia Wójcik ubarwia kwarantannę!

Jak nie nudzić się w domu?

Madzia Wójcik bardzo często zabiera głos w ważnych społecznie tematach. Orędowniczka pokoju, miłości i różnorodności stara się zachęcać swoich fanów do pozostania w domach w obliczu pandemii koronawirusa. W domu można robić różne rzeczy: czytać książki, sprzątać, obejrzeć zaległe seriale, grać w gry. Magda Wójcik zorganizowała "telepatyczną imprezę", na którą zaprosiła wszystkich chętnych. Zwyciężczyni programu "Big Brother" namawia, żeby w tym wyjątkowym czasie nie tracić pozytywnego myślenia.

Dla wszystkich znudzonych domową kwarantanną zapraszam do dołączenia się telepatycznie do mojej domowej mini imprezki 🤣 Dress code oczywiście różowy, glitter, confetti i balony mile widziane a pozytywny humor obowiązkowy!!!! Łączmy się i zarażajmy pozytywnym myśleniem 💁🏼‍♀️👚🦄 Kto jest chętny? Co jeszcze byłoby niezbędnikiem takiego party? Papier toaletowy zakupiony !!! #zostańwdomu #zostajewdomu Magda Wójcik

Madzia Wójcik Źródło: Instagram
Dla wszystkich znudzonych domową kwarantanną zapraszam do dołączenia się telepatycznie do mojej domowej mini imprezki 🤣 Dress code oczywiście różowy, glitter, confetti i balony mile widziane a pozytywny humor obowiązkowy!!!! Łączmy się i zarażajmy pozytywnym myśleniem 💁🏼‍♀️👚🦄 Kto jest chętny? Co jeszcze byłoby niezbędnikiem takiego party? Papier toaletowy zakupiony !!! #zostańwdomu #zostajewdomu Zobacz również:
Madzia Wójcik Źródło: Instagram
#zostanwdomu
Ewa i Kamil zdradzają szczegóły swojego ślubu
Madzia Wójcik odwiedziła Dom Wielkiego Brata [7.12]
Pozostałe wiadomości