Kamil Lemieszewski zaszalał u fryzjera!

Kamil przefarbował włosy!

Kamil Lemieszewski to człowiek o wielu twarzach i.. fryzurach. Jako aktor lubi się zmieniać i zaskakiwać nowymi wizerunkami. Fani Kamila nie zdążyli się jeszcze na dobre przyzwyczaić do jego długich jasnych włosów, a już nadeszły kolejne zmiany. Kamil pochwalił się efektami wizyty u fryzjera. Zwycięzca programu zdecydował się na mocny, kobaltowy kolor i ogolenie brody. Czyżby szykował się jakiś nowy projekt artystyczny?

Czas na zmiany i przemiany ! Wiosna idzie a wraz z nią nowe słońce i fryzury ! Wielkie dzięki Kamil Lemieszewski

Kamil Lemieszewski
Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenko
Jak podoba Wam się zmiana?
Kamil Lemieszewski

Kamil i Wiktor w odważnej sesji

Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenko rywalizowali ze sobą w programie do samego finału. Od początku dobrze się rozumieli. Kamil nie miał w Domu Wielkiego Brata wielu przyjaciół. Pokochali go widzowie, ale uczestnicy mieli do niego wiele zastrzeżeń. W programie doszło do kilku mocnych konfrontacji. Kamil z programu wyszedł nie tylko z główną nagrodą, ale również z wielką miłością u swojego boku.
Wiktor przez cały program trzymał się blisko z Kamilem. Ich przyjaźń przetrwała zakończenie programu i jak widać, panowie realizują wspólne projekty.
Na Instagramie Wiktora pojawiła się jakiś czas temu fotografia, która pochodzi właśnie z wspólnej sesji z Kamilem. Trzeba przyznać, że zdjęcie jest odważne. Chłopak pozuje nago i zasłania się jedynie kapeluszem. Nie zabrakło oczywiście biżuterii, która jest znakiem rozpoznawczym modela.
Wiktor nago Źródło: Instagram @victor_stadnichenko
Kamil natomiast poszedł na całość i pokazał trochę więcej! Jak Wam się podoba?
Kamil i Wiktor nago
Odważna sesja
Pozostałe wiadomości