Jak opuścić program z klasą? Kasia dała przykład!

Kasia Olek opuszcza Dom Wielkiego Brata

Kasia Olek opuściła show w niedzielę podczas programu Big Brother Arena. Chociaż niewiele brakowało, by zamiast niej Dom Wielkiego Brata opuścił Radek, to jednak zdolna wokalistka musiała pożegnać się z pozostałymi uczestnikami. Zobacz, jak zmieniła się po przekroczeniu drzwi prowadzących do studia!

Jak zapamiętamy Kasię z Big Brothera?

Kasia Olek była barwną bohaterką Big Brothera. Z jednej strony cicha i niepozorna, z drugiej strony pierwsza zgłaszała grupie swoje niezadowolenie, często wywołując kontrowersyjne spory „o nic”. W stosunku do niej podzieleni byli także telewidzowie – jedni zachwycili się jej szczerością, inni uznali, że czas pozbyć się problematycznej uczestniczki.
Oczywiście dla widzów TVN 7 Kasia Olek na zawsze zostanie „tą od jedzenia”, bo choć sama uważa, że wszystko zostało tak zmontowane, by przedstawić ją jako obżartucha, to prawda widoczna była nie tylko w telewizji, ale również na live streamie w Player.pl. W sieci już od dawna krąży mnóstwo fanowskich screenshotów, na których widać Kasię podjadającą z lodówki.
To, z czego Kasia chciała być zapamiętana po programie, to śpiew. Wykorzystywała każdą okazję, by zaprezentować swoją ciekawą barwę i jazzowe zacięcie. Już na początku programu wspominała, że weszła do niego z konkretnym celem. Czy udało jej się oczarować Polaków swoim talentem? Czy pozwoli jej to zrobić muzyczną karierę?
Nie możemy również zapomnieć o spektakularnej stłuczce z szybą, która miała miejsce podczas zadania z dojeniem krowy. To prawdziwy cud, że zarówno Kasia, jak i szyba przetrwały to zderzenie!

CZY WIESZ, ŻE...Kasia zaraz po wyjściu z programu udzieliła wielu szczerych wywiadów, w których podważa wiarygodność zachowania innych uczestników programu Big Brother.

Przebojowe oblicze Kasi Olek – jak zmieniła się po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata?

Już podczas programu Big Brother Arena mogliśmy zaobserwować ogromną zmianę tej uczestniczki. Z cichej i wycofanej dziewczyny nagle wyszedł wulkan energii i zadziorności. Cały czas żartowała i puszczała oczko do publiczności, a Agnieszce Szulim odpowiadała z pewnością siebie, że chce zostać gwiazdą.
Całkowicie zniknęło gdzieś jej ostrożne dobieranie słów w trakcie rozmowy. Zdominowana w Domu Wielkiego Brata Kasia nagle rozwinęła skrzydła i pokazuje wszystkim swoje drugie oblicze. Gdzie się podziała płaczliwa dziewczyna, która wykłócała się z chłopakami o jajka i kromki chleba? Ślad po niej zaginął.

Jak Kasia komentuje program?

Szybko wykorzystała pięć minut swojej sławy, udzielając jednego wywiadu za drugim. W jednym z nich powiedziała nawet, że nie wierzy w romans Oleha i Madzi! Zasugerowała przy tym, że główne motto tej edycji Big Brothera „Nie da się utrzymać dziubka przez 90 dni” jest fałszywe, bo ona w programie kompletnie nie była sobą i tak samo grają inni uczestnicy programu. Zasugerowała również, że już w pierwszym tygodniu rozgryzła każdego z nich. Największe oszustwo wyczuwa jednak u Oleha, który początkowo nie darzył Madzi sympatią, a dziś jest zakochany po uszy. Jak komentuje tę zmianę?
To jest totalny fake. Myślę, że oni zostali wkręceni w ten romans trochę przez Wielkiego Brata, trochę też przez grupę. Romansu w Big Brotherze brakuje, brakowało, i to jest potrzebne, żeby ktoś się tam pocałował i bzyknął. I pewnie widzowie na to liczą po części. – powiedziała Kasia w wywiadzie dla Faktu.

Gdzie i kiedy oglądać Big Brother reality show?

Od godziny 9 rano do 1 w nocy możecie śledzić losy uczestników online w Player.pl! Wszystkie najważniejsze wydarzenia z Domu Wielkiego Brata zobaczycie jednak podczas odcinków głównych na TVN 7 o godzinie 20. Dodatkowe informacje o życiu mieszkańców poznacie w programie Big Brother Nocą, a w każdą niedzielę o godzinie 20 na TVN 7 możecie zobaczyć program Big Brother Arena, podczas którego ktoś z całej nominowanej grupy odpada głosem telewidzów. W tym tygodniu jedyną bezpieczną osobą jest Madzia, poza nią głosy można oddawać na każdego uczestnika.
Pozostałe wiadomości