Wielka przemiana Łukania – dlaczego nikt w nią nie wierzy?

Powrót Łukasza Darłaka [12.05.]

Łukasz Darłak powrócił do programu Big Brother tuż po dobrowolnym odejściu swojej koleżanki Justyny Żak oraz jej partnera Pawła Grigoruka.

Chłopak youtuberki dołączył do programu dość późno, więc by połączyć go z grupą, Wielki Brat zadecydował o zorganizowaniu walki bokserskiej między nim a Olehem. Odejście Pawła nie zmieniło planów Wielkiego Brata, bo na jego miejsce wskoczył właśnie Łukanio!

Łukasz Darłak pokazuje swoje nowe oblicze – czy jest wiarygodny?

Po powrocie do programu Big Brother Łukasz spotkał się z dużym szokiem i poczuciem niesprawiedliwości u pozostałych uczestników. Szybko jednak zaczęli oni dostrzegać, że faktycznie eliminacja chłopaka dała mu do myślenia i zaczął kontrolować swoje zachowanie. Przestał dramatyzować, pomaga w obowiązkach domowych i chętnie uczestniczy w zadaniach i życiu grupy. Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata dostrzegli tę zmianę, o czym wspomnieli również podczas ostatnich nominacji. Niestety, nie każdy wierzy w tę przemianę i wielu zastanawia się, czy nowa osobowość Łukasza nie jest tylko grą pod publikę.
Nie da się ukryć, że Łukasz ma nad pozostałymi uczestnikami dużą przewagę ze względu na to, że już raz opuścił Dom Wielkiego Brata i miał okazję zapoznać się z opinią widzów i tym, jak każdy z uczestników, również on sam, jest odbierany poza willą. Dużo łatwiej jest mu wyeliminować rzeczy, które drażniły widzów i uczestników, niż tym, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak przedstawia ich program Big Brother w oczach ludzi.

CZY WIESZ, ŻE...Łukasz jest z wykształcenia psychologiem, dzięki czemu do pewnych zachowań ludzkich podchodzi z zawodową ciekawością. Często jest przez to odbierany jako wścibski i namolny, a widzowie czują, że miesza między Madzią i Olehem.

Co o przemianie Łukasza Darłaka mówią uczestnicy?

Chociaż cała ekipa Big Brothera doceniła zmianę Łukasza, a nawet uznała, że mieszka się z nim całkiem przyjemnie, to jednak nie powstrzymało ich to przed ponownym nominowaniem go do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Patrząc na głosy widzów, Łukasz ma duże szanse, by opuścić program Big Brother po raz drugi.
Czy faktycznie Iza ma rację i Łukanio gra dobrego kolegę pod publikę? Czy może Bartek ma rację i faktycznie Łukasz zrozumiał swoje błędy, które teraz usilnie stara się naprawić, ale wciąż jest za wcześnie, by zaleczyć stare rany między uczestnikami?

Czy Łukasz odgrywa przemianę? Oto co powiedzieli jego znajomi z planu!

Małgosia Heretyk i Ernest Musiał, prywatnie para, oficjalnie gwiazdy serialu „19+”, w którym gra również Łukasz Darłak – oboje pojawili się w programie Big Brother Nocą, gdzie Filip Chajzer sprawdził ich przemyślenia na temat przemiany Łukania. Głosy tej pary były podzielone tak, że prawie pokłócili się na wizji! Małgosia była zdecydowanie za Łukaszem i jego przemianą, bo teraz podszedł do tego na luzie i z dystansem, więc mógł już pozwolić sobie na odrobinę luzu, a za pierwszym razem znalazł się w nowej sytuacji, całkiem stresującej, która stawiała ludzi w pewnych rolach społecznych. Natomiast Ernest uważa przeciwnie, że to właśnie pierwsze, spontaniczne reakcje Łukasza były prawdziwe, a teraz znając komentarze i tajemnice mieszkańców, może grać.

Gdzie oglądać program Big Brother?

Program Big Brother jest emitowany codziennie o godzinie 20 na TVN 7. W niedzielę o tej samej godzinie startuje program Big Brother Arena, podczas którego jeden z uczestników opuszcza Dom Wielkiego Brata głosem widzów. Dodatkowe materiały możecie zobaczyć w Player.pl, gdzie jest dostępny stream prosto z Domu Wielkiego Brata.
Od poniedziałku do czwartku możecie też zaglądać po 23 na TVN 7, by obejrzeć Big Brother Nocą, talk-show prowadzony przez Filipa Chajzera i psycholog Małgosię Ohme.
Pozostałe wiadomości