Madzia pokazała zdjęcie z wakacji. Co za figura!

Odważne zdjęcie Madzi

Madzia nie wstydzi się swojego ciała. Często dobiera stylizacje, które podkreślają jej figurę lub nieco odsłaniają. Ostatnio na swoim profili Instagram zamieściła zdjęcie, które podpisała:
Post 666 czyli wypadało dodać coś piekielnie hot, więc znalazłam zachód słońca z ostatnich wakacji 🌅☀️🔥 Większość fanów spodobało się zdjęcie Madzi na tle zachodzącego słońca. Część uważa jednak, że Madzia pokazała za dużo. Jesteś super dziewczyna bardzo Cię lubię i szanuję ale moim zdaniem takie fotki powinny być dla ciebie lub chłopaka Twego a nie wszystko na internet bo robi się niesmacznie. Madzia odpowiadała na takie komentarze w znany dla siebie sposób: Masz prawo mieć takie zdanie. Mnie się fotki te bardzo podobają i dlatego je wrzuciłam. Każdy ma prawo robić jak uważa. Inne znajome były w playboy i bardzo im kibicowałam. 👌🏼
Madzia Wójcik Źródło: Instagram @madzia.official

Magda Wójcik często mówi o tolerancji i akceptowaniu siebie.

Na swoim profilu Instagram zamieściła zdjęcia, na których prezentuje się w bikini. Madzia może pochwalić się piękną, kształtną figurą. Podczas jej pobytu w Domu Wielkiego Brata można było znaleźć wiele uszczypliwych i niezrozumiałych komentarzy na temat jej sylwetki.
Madzia Wójcik Źródło: Instagram - Paweł Ciołkosz
Fani Madzi chętnie odpowiedzieli na jej apel.
"No Madziu ty widać bardzo lubisz swoje ciało bo coraz więcej pokazujesz no skąpiutki ten stój ale bardzo ładnie wyszłas brawo. Wiesz, ze masz tu i udzie niedoskonałości a tak pięknie i odważnie się prezentujesz pozdrawiam😘" "Ja zawsze miałam problem z akceptacją mojego ciała i ostatnio polubiłam moje łydki wiem trochę śmieszne haha ale to już coś bo kiedyś nic nie lubiłam w swoim ciele". "Ja lubię najbardziej talię i oczy również brwi💕🔥". "Piękna 😍 nie jestem idealna ale akceptuje się całą."
Madzia Wójcik Źródło: Instagram

Zakochane pary z Big Brothera w Dzień Dobry TVN

W 1. edycji Big Brothera powstały dwa bardzo trwałe związki: Angeliki Głaczkowskiej i Igora Jakubowskiego oraz Madzi Wójcik i Oleha Riaszeńczewa. Obie pary, choć program zakończył się ponad pół roku temu, nadal są ze sobą i są bardzo szczęśliwe!
Na kanapach Dzień Dobry TVN cała czwórka opowiedziała, jak wygląda życie po programie i w jaki sposób rodziły się te uczucia na oczach kamer i widzów.
Marcin Prokop zadał pytanie o przyszłość związków, a Oleh wspomniał o ślubie i dzieciach. Madzia była zdziwiona!
Big Brother sprzyja narodzinom miłości. W 2. edycji zakochali się w sobie Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski, a ich uczucie zostało wczoraj przypieczętowane ślubem!
Zakochani z Big Brothera w Dzień Dobry TVN
Pozostałe wiadomości