Aktualności

Big Brother nominowany w Best Stream Awards!

Aktualności

Best Stream Awards to pierwszy taki na świecie festiwal nagród dla contentu wideo i audio dostępnego w streamingu na wszelkich platformach! Wyróżnia najważniejsze, najlepsze i najpopularniejsze realizacje, których na co dzień można oglądać/słuchać za pośrednictwem dedykowanych platform wideo/audio czy w mediach społecznościowych.

Big Brother emitowany w Player.pl otrzymał nominację w kategorii "PROGRAM REALITY SHOW". To tu mogliście śledzić LIVE losy uczestników za pomocą 66 kamer ukrytych w Domu Wielkiego Brata.

Big Brother Arena, odc. 14, Finał [15.12.] Źródło: mwmedia

Pozostałe nominacje

Stacja TVN rozbiła bank! Dostaliśmy aż 12 nominacji, w tym w najważniejszych kategoriach. Aż dwie nominacje w kategorii SERIAL - dla 2. sezonu Pułapka i 2. sezonu Chyłka! Agata Kulesza, Magda Cielecka nominowane są również w kategorii ROLA KOBIECA PIERWSZOPLANOWA. W ich gronie znalazła się również Magda Boczarska, znana z serialu Pod Powierzchnią.

W kategorii ROLA MĘSKA PIERWSZOPLANOWA znaleźli się: Robert Więckiewicz (Odwróceni. Ojcowie o córki) oraz Filip Pławiak (Chyłka. Kasacja).

Wśród nominowanych są również takie programy jak:

Kuba Wojewódzki - ciąg dalszy, Zakup kontrolowany, Kuchenne rewolucje.

O FESTIWALU BEST STREAM AWARDS

Celem festiwalu jest również spotkanie twórców, specjalistów przedstawicieli z branży komunikacji cyfrowej, mediów, marketingu, biznesu oraz organizacji non-profit – stworzenie przestrzeni do inspirujących dyskusji wokół komunikacji cyfrowej oraz trendów technologicznych.

W czasie uroczystej gali wręczenia nagród: podsumują i nagrodzą topowe kreacje streamingowe w 2019 roku, przeanalizują i zaprezentują trendy dotyczące streamingu, będą wymieniać się doświadczeniami, budując przestrzeń do rozwoju i tworzenia innowacji!

Pozostałe wiadomości