Martyna Lewandowska wypoczywa w Hiszpanii. Nie może narzekać na nudę

Martyna, Mateusz i Vasilis szaleją w Hiszpanii

Uczestnicy programu "Big Brother" postanowili uciec polskiej zimie i wybrali się do Hiszpanii. Martyna, Mateusz i Vasilis spędzają wolny czas niezwykle aktywnie. Na ich Instagramach można zobaczyć relację z przejażdżki kładami. Atrakcja najbardziej ucieszyła Martynę, która chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami. Ekipa oddaje się nie tylko sportom ekstremalnym, ale również spacerom i podziwianiu okolicy.
Zdjęcie (Martyna Lewandowska): 5027091Pod jednym ze zdjęć napisała - brudne dziecko to szczęśliwe dziecko 👶🏼✨ - i trudno się nie zgodzić. Zdjęcie (Martyna Lewandowska): 5027090 Zdjęcie (Martyna, Mateusz, Vasilis): 5027095 Zdjęcie (Big Brother): 5027097

Kim jest Martyna Lewandowska?

Studiuje kosmetologię bo uwielbia pomagać kobietom zaakceptować siebie. Chciałaby, by każda klientka, która opuszcza jej gabinet czuła się piękna i doceniona.
Po maturze szybko wyprowadziła się z domu – lubi być niezależna i nie chciała być na utrzymaniu rodziców. Ma chłopaka, ale jeszcze nie mieszkają ze sobą.
Zawsze była przebojowa: przewodnicząca klasy, aktorka w szkolnym teatrze, na świadectwie czerwony pasek, prowodyrka wszystkich imprez.
Uwielbia czuć adrenalinę i sama również jej dostarcza.
Zobacz również: Video (Najlepsze momenty Martyny Lewandowskiej [18.12.]): 1909175 Video (Najlepsze momenty Vasilisa Tomazosa w Big Brotherze [13.11.]): 1898808 Video (Najlepsze momenty Mateusza Sławińskiego w 2. edycji Big Brothera): 1902842
Pozostałe wiadomości