Kamil i Ewa wzięli ślub! To pewne [FOTO]

Wyznanie miłości [9.11]

Kamil i Ewa wzięli ślub!

Kamil Lemieszewski jest zwycięzcą drugiej edycji Big Brothera, to właśnie w programie poznał swoją wybrankę Ewę!
Między Ewą i Kamilem zaiskrzyło już od pierwszego wspólnego dnia w Domu Wielkiego Brata. Ewa do programu trafiła kilka tygodni po jego starcie i od razu złapała kontakt ze swoim aktualnym mężem. Z czasem para była nierozłączna. Mężczyzna jeszcze w programie wyznał Ewie miłość.
Kamil kolejny raz wyznał Ewie miłość [10.11]
Zakochani zyskali ogromną sympatię widzów, a informacja o ich ślubie bardzo ucieszyła fanów. Ceremonia odbyła się w Czechach. Na ślubnych zdjęciach Kamil pozuje z mieczem, a Ewa pali papierosa.
Kamil i Ewa są małżeństwem!
"Pozdrawiamy z Pragi po Naszych skrytych zaślubinach na Zamku w Czechii. 🦄👰🇨🇿🎩🐺Teraz czas na chwile poślubnej celebracji ... 🌞❤️Miłego zapiątku ❤️🌞 👸" Niech żyje Królowa życia i Król !" - napisał Kamil.
Nowożeńcy Źródło: Insagram @kamillemie_official

Miłosny trójkąt

Para miała jednak swoje wzloty i upadki. Przez pewien czas Ewa nie potrafiła zdecydować, kto jest bliższy jej sercu - Kamil czy Natalia. 13 listopada Ewa Kępys zrezygnowała z udziału w Big Brotherze i spotkała się z Natanem w Big Brother Nocą.
BB Nocą: Ewa opuszcza program! [13.11]
Kamil był załamany po odejściu ukochanej z Domu Wielkiego Brata. Wydawało się, że to koniec miłości. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze! Gratulujemy ślubu i życzymy dużo szczęścia!
Kamil zwierza się Martynie z tęsknoty za Ewą [14.11.]

Szczęśliwa Siódemka

Kamil i Ewa są kolejną szczęśliwą parą, która znalazła miłość w TVN 7. W 1. edycji Big Brothera powstały dwa bardzo trwałe związki: Angeliki Głaczkowskiej i Igora Jakubowskiego oraz Madzi Wójcik i Oleha Riaszeńczewa. Obie pary, choć program zakończył się ponad pół roku temu, nadal są ze sobą i są bardzo szczęśliwe!
Już niedługo na antenie Siódemki o miłość zawalczą uczestnicy Hotelu Paradise! Nowe show startuje już 24 lutego.
Program poprowadzi elektryzująca uczestniczka Top Model i influencerka – Klaudia El Dursi, która od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród widzów, jak i internautów.
Czy w Hotelu Pradise pojawi się prawdziwa miłość? Obserwujcie nas Facebooku i Instagramie.
Pozostałe wiadomości