Coming out Marchewki! Fani biją brawa

Orientacja seksualna Marchewki była kwestią, która niezwykle interesowała nie tylko samych uczestników, ale także telewidzów. Teraz Klaudia postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

W Domu Wielkiego Brata rozmowy o tematyce seksualnej były na porządku dziennym. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy często poruszali zagadnienia orientacji seksualnej. Osobą, która pierwsza (i jedyna) zaliczyła coming out w programie był Łukasz. Chłopak początkowo obawiał się reakcji pozostałych mieszkańców. Nie chciał być postrzegany przez innych przez pryzmat tego, kim jest. Jednak pewnego dnia zdobył się na odwagę i ogłosił wszystkim, że jest gejem.
Łukasz wyjawia swoją tajemnicę [22.03.]

Klaudia Marchewka i jej coming out

Klaudia Marchewka była niezwykle barwną uczestniczką. Wiecznie wesoła chłopczyca każdego potrafiła zarazić uśmiechem. Wszędzie było jej pełno! Z drugiej strony to wrażliwa osoba o artystycznej duszy...
Telewidzowie szybko zaczęli zwracać uwagę na jej zdawkowe odpowiedzi i dwuznaczne komentarze odnośnie orientacji seksualnej. Mieli nadzieję, że po wyjawieniu prawdy przez Łukasza, Marchewka także zbierze się na odwagę. Tak się jednak nie stało, a internauci zaczęli zastanawiać się, jaka jest prawda. Klaudia konsekwentnie milczała. Aż do teraz. Niedawno na swoim Instagramie opublikowała nagranie, na którym mówi o swoim ,,wyjściu z szafy''. Filmik podpisała:
,,Wiem, że wszyscy czekali na mój coming out, tak więc proszę 😉 Tyle w temacie 😎 Pozdro wszystkim dobrym Mordziom 😘''.
Na nagraniu Marchewka pokazuje, jak... dosłownie wychodzi z szafy! Zabawny filmik spodobał się fanom byłej uczestniczki. Twierdzą, że mało kto ma taki dystans do siebie jak Klaudia i słusznie podkreślają, że kwestia orientacji seksualnej drugiej osoby nie powinna nikogo interesować. Liczy się to, jakimi jesteśmy ludźmi. Marchewka pokazała, że zamieszanie wokół jej osoby w ogóle jej nie interesuje, a ona dalej będzie robić swoje. Oby tak dalej!
Klaudia Marchewka
Zobacz też:
Klaudia talk-show [09.04]
Pozostałe wiadomości