Minął rok od wejścia uczestników do Domu Wielkiego Brata

Minął rok od wejścia pierwszej ekipy do Domu Wielkiego Brata.

Co o swoim pobycie w Domu Wielkiego Brata piszą uczestnicy?

Magda Wójcik zwyciężczyni programu, na swoim profilu Instagram zamieściła długi wpis, w którym wspominała swój pobyt w Domu Wielkiego Brata.
Magda Wójcik Źródło: Instagram - Paweł Ciołkosz
Magda w programie odnalazła swoją miłość - Oleha. W związek pary długo wątpliwi nie tylko widzowie, ale nawet sami uczestnicy, okazało się jednak, że uczucie jest jak najbardziej szczere. Oleh i Magda dziś wspólnie mieszkają w Warszawie i cieszą się wspólnym życiem.
Pierwszy pocałunek Oleha i Madzi [13.05]
Radosławowi Palaczowi również nie umknęła ta wyjątkowa data. Radek zajął w programie 4. miejsce, a widzom dał się zapamiętaj jako wesoły "Hanys", zarządzający kuchnią. Po wyjściu z programu udowodnił, że to miejsce było jego królestwem nie bez powodu. Na jego profilu Instagram często możemy podglądać popisy kulinarne.
Radek
Radek dyktuje Kasi przepis... z więzienia [POPOŁUDNIE] [18.04.]
Klaudia Marchewka, znana szerszej publiczności po prostu jako Marchewka o swoim pobycie w Domu Wielkiego Brata napisała:

Mija właśnie rok od wejścia do Domu Wielkiego Brata. Myślałam, że to niemożliwe, by się tam polubić i nie pozabijać 🙈 A jednak! Powstały nie tylko przyjaźnie, ale i miłości 🧡 To wszystko trwa do dziś 😊 Może nie wszyscy się nadal "kochamy", ale na większość z tych osób mogę liczyć w każdej chwili. Miałam nadzieję, że zostanie mi po tym programie choć jedna osoba, z którą będę mieć kontakt, będę się spotykać, wspominać. Zostało o wiele wiele więcej takich osób! To był bardzo trudny czas dla mnie, a moje wejście było spontaniczne i nieprzemyślane. Ale nie żałuję! Dobrze się stało. Dzięki tym osobom ogarnęłam szybko doopsko Marchewka

Bartek Boruc wykorzystał swoje pięć minut i poświęcił się tworzeniu muzyki. Od początku programu podkreślał, że pragnie rozwinąć swoją karierę muzyczną. Mieszkając w Domu Wielkiego Brata niejednokrotnie udowodnił, że jest świetnym tekściarzem, a słoń nie nadepnął mu na ucho. W Domu Wielkiego Brata wykazał się również sporym talentem aktorskim. Igor Jakubowski, podobnie jak Oleh w programie znalazł swoją miłość. Razem z Angeliką tworzą udany związek i wspólnie realizują swoją pasję do sportu.

To już rok od momentu kiedy przekroczyłem granicę domu BB w Gołkowie. To już rok od momentu kiedy @bartekjedrzejak_official uczył mnie jak się trzyma gardę 🥊🥊🥊 To już rok od momentu kiedy moje życie zaczęło się mocno zmieniać 💪 A zmiany jeszcze trwają. To już rok od momentu w którym poznałem wielu fajnych ludzi, żałuję że nie ze wszystkimi jest kontakt, no ale siła wyższa 🙈 Rok szybki, zwariowany i przede wszystkim pod znakiem @bigbrother.tvn7 Rok temu Angeli jeszcze nie znałem 😅😅😅 Igor Jakubowski

Występ Klaudii Marchewki w Big Brother Arena [12.05.]
Bartek w swoim talk-show [19.04.]
Kto zaatakował Oleha? Bartek podejrzewa Radka! [18.04]
Bartek jako kobieta [22.05]
Igor
Zobacz również:
Radek Palacz - najlepsze momenty w programie! [19.06]
Najlepsze momenty Madzi Wójcik w Big Brotherze
Najlepsze momenty z 4. odcinka "Big Brothera"
Najlepsze teksty Igora [06.04.]
Najlepsze momenty Karoliny Wnęk w "Big Brotherze" [08.04.]