Madzia szczerze o relacji z Olehem. Czy mieszkają razem?

Madzia o relacji z Olehem

Czy uczucie Madzi i Oleha przetrwało próbę czasu? Jak teraz wygląda ich związek?

Madzia długo miała wątpliwości i nie potrafiła zaufać Olehowi. Pozostali uczestnicy również nie byli przekonani do intencji Oleha. Chłopakowi ostatecznie udało się zdobyć zaufanie dziewczyny, choć nie obyło się bez kilku dram i łez. Głównym powodem nieporozumień była zazdrość Oleha.

Oleh się zmienił

Madzia podkreśliła w rozmowie z nami, że dostrzega pozytywne zmiany w postawie Oleha. Chłopak zachowuje się inaczej niż w programie, jest milszy i nie obraża się tak często. Zaprzyjaźnił się również z przyjaciółmi Madzi i świetnie czuje się w ich towarzystwie. Para rozważa również wspólne mieszkanie.

Madzia i Oleh - jak rodziło się uczucie?

Madzia wpadła w oko Olehowi już od pierwszych chwil ich pobytu w Domu Wielkiego Brata. Chłopak bardzo szybko zaangażował się w tę relację i uparcie zabiegał o względy wybranki. Natomiast Madzia długo opierała się zalotom młodzieńca. Jak sama przyznaje, Oleh nie spodobał jej się od razu.
Po pewnym czasie udało mu się w końcu sprawić, że dziewczyna uwierzyła w prawdziwość jego uczuć. Od tej pory para była nierozłączna, choć nie obyło się bez małych nieporozumień. Po opuszczeniu programu przez Oleha, ich wspólna przyszłość stanęła pod znakiem zapytania. Tym bardziej, że Madzi dowiedziała się, iż chłopak w trakcie trwania programu nominował ją kilkakrotnie.
Na finał Big Brothera młody Ukrainiec przygotował dla ukochanej wielki bukiet kwiatów. Wręczył go jej po wejściu zwyciężczyni na Arenę.
Przypomnijmy sobie, jak to było:
Przywitanie Oleha i Madzi [22.06]
Łukasz ostrzega Madzię przed błędami [22.06]
Związek Madzi i Oleha na tapecie [22.06.]
Pozostałe wiadomości