Misja: Eliza nie ufa mężowi?!

Misja
Seria Misja jest dostępna w Playerze! Do tej pory wyemitowano już 4 odcinka. Kolejne dwa będzie można zobaczyć już a najbliższy wtorek! Zobaczcie fragment 4. odcinka! Jakie problemy gnębią załogę?

Akcja „Misji” – ko(s)micznej serii, jakiej jeszcze w Polsce nie było – przenosi widzów do 2060 r. do międzynarodowej bazy kosmicznej. Na przestrzeni 10 odcinków użytkownicy Playera będą obserwować zmagania polskiej załogi. W jej skład wchodzi pięciu śmiałków. Jedno jest pewne: nie są to typowi zdobywcy galaktyki, jakich możemy znać z naszej popkultury. Każdy z nich ma swoje specyficzne przyzwyczajenia i cechy osobowości, które sprawiają, że załoga polskiej podstacji nr 15 jest absolutnie nie do podrobienia!

Na czele „Misji” stoi komandor Iwona (Anna Stela). To ona również jest autorką projektu. Ma jednak jeden problem: zamiast dowodzić grupą ludzi, wolałaby projektować. Dr Paweł (Jan Jurkowski) z kolei to jedyny medyk w bazie i kolejna „osoba na odpowiednim miejscu”. Jak nikt, boi się zarazków kosmitów, chorób, a nawet… sztućców! Na ogół wszystkiego, co może nie być sterylne. Drugą kobietą na „Misji” jest biolog Eliza (Julia Wyszyńska), specjalistka od upraw wszelkiego rodzaju roślin i wielka fanka tworzenia nowych, zupełnie niestworzonych gatunków. Prywatnie kobieta jest żoną Arka (Marek Hucz), pokładowego programisty, odpowiadającego za mniej lub bardziej sprawne działanie systemów. Sam ma jedną wadę: wieczną sklerozę, ciągle o czymś zapomina. Grupę wysłanników galaktycznych zamyka Andrzej (Paweł Mitrowski), poczciwy kwatermistrz, który nadaje się do wszystkiego tylko nie do tej fuchy!

Misja: poznaj bohaterów nowej kosmicznej serii Darwina!
Misja: poznaj bohaterów nowej kosmicznej serii Darwina!
Źródło: TVN/mat.prasowe

Misja: poznaj bohaterów nowej kosmicznej serii Darwina!

Zobacz też:

Misja: Doktor Paweł na terapii, kosmicznej terapii!

podziel się:

Pozostałe wiadomości