Poznaj uczestników 9. sezonu Top Model!

Uczestnicy Top Model 9
Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka wybrali uczestników 9. sezonu "Top Model". O główną wygraną walczy 14 osób. W domu modelek i modeli zamieszka także, Weronika Kaniewska, która zdobyła złoty bilet.

Uczestnicy 9. edycji "Top Model"

Dominik Bereżański

Dominik Bereżański otrzymał srebrny bilet do 9. sezonu "Top Model". Zdobył największą liczbę głosów od widzów TVN. Dzięki wygranej zakwalifikował się od razu na bootcamp. Do walki o srebrny bilet nominowała go Joanna Krupa. Dominik ma 21 lat, mieszka w Słupsku. Marzy, żeby zostać modelem.

Top Model 9: Dominik Bereżański

Łukasz Bogusławski

Łukasz Bogusławski zrobił duże wrażenie na jurorach "Top Model", kiedy pojawił się na castingu. Ma niecodzienną urodę. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński dosłownie nie mogli oderwać wzroku od jego twarzy. Łukasz ma 21 lat, mieszka w Warszawie. Trenuje koszykówkę i studiuje filologię norweską, próbował swoich sił w modelingu.

Top Model 9: Łukasz Bogusławski

Wiktoria Chorążak

Wiktoria Chorążak trenowała boks. Ma 21, pochodzi z Włocławka. Kasia Sokołowska była zachwycona jej kolorem włosów i poczuciem humoru. Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Dawid Woliński postanowili dać dziewczynie szansę i zaprosili ją do udziału w "Top Model".

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Top Model 9: Wiktoria Chorążak

Dominic D’Angelica

Dominic D’Angelica zgłosił się na casting do "Top Model" razem ze swoim bratem bliźniakiem. Niestety Stefen nie dostał paszportu i nie mógł przylecieć do Polski. Joanna Krupa rozmawiała z nimi na Zoomie i już wtedy zwróciła uwagę na przystojnych braci. Na spotkaniu na żywo z jurorami Dominic zrobił ogromne wrażenie swoją urodą i niezwykłą osobowością. Po bootcampie dostał się do ścisłego grona uczestników reality show.

Mariusz Jakubowski

Mariusz Jakubowski ma 25 lat, mieszka w Gdyni. Jest naukowcem, prowadzi własną firmę. Zgłosił się do "Top Model", żeby przekonać się, czy może zostać modelem. Jest otwarty na nowe doświadczenia. Dba o ciało, dużo trenuje. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli na tak.

Top Model 9: Mariusz Jakubowski

Gracja Kalibabka

Gracja Kalibabka ma 19 lat, pochodzi z Dźwinowa. Zgłosiła się do "Top Model" razem z bratem - Jackiem. Jurorzy byli pod wrażeniem ich urody. Po bootcampie tylko Gracja dostała się do dalszego etapu.

Top Model 9: Gracja Kalibabka

Karolina Kuczyńska

Karolina Kuczyńska ma 26 lat, z zawodu jest sushi masterem. Mieszka w Łomży. Jest młodą mamą. Jurorzy byli pod wrażeniem jej urody i figury. Joanna Krupa i Marcin Tyszka uznali, że ma piękne ciało, jest śliczna i apetyczna. Przeszła do następnego etapu.

Top Model 9: Karolina Kuczyńska

Ernest Morawski

Ernest Morawski ma 20 lat. Na castingu do "Top Model" zrobił ogromne wrażenie swoją urodą. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński uznali, że jest niesamowicie przystojny i skromny. Chłopak chce spełnić swoje marzenia o pracy w modelingu.

Top Model 9: Ernest Morawski

Karolina Płocka

Karolina Płocka ma 18 lat, marzy o karierze modelki. Pochodzi z Wrocławia. Jest pewna siebie i zdeterminowana dlatego zgłosiła się do "Top Model" . Rodzice wspierają jej marzenia i dążenie do celu.

Top Model 9: Karolina Płocka

Maja Siwik

Maja Siwik ma 19 lat, w przeszłości pracowała jako modelka. Niestety musiała przerwać karierę. Na castingu nie zaprezentowała się zbyt przekonująco. Michał Piróg wstawił się za nią, dostrzegł jej potencjał i przekonał jurorów, że powinna pojechać na bootcamp.

Top Model 9: Maja Siwik

Agnieszka Skrzeczkowska

Agnieszka Skrzeczkowska zgłosiła się do "Top Model" razem ze swoją narzeczoną Karoliną Brzuszczyńską. Agnieszka ma 30 lat, mieszka w Warszawie, zajmuje się marketingiem. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński przyznali jej miejsce w programie.

Top Model 9: Agnieszka Skrzeczkowska

Patrycja Sobolewska

Patrycja Sobolewska miała mocne wejście na castingu do "Top Model". Piękna blondynka ma 23 lata. Zachwyciła jurorów swoją urodą i figurą. Niebieskie oczy, blond włosy i długie nogi zwróciły ich uwagę. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska i Dawid Woliński i Marcin Tyszka byli zgodni, że jest kandydatka do reality show jest niesamowita. Wszyscy byli pod wrażeniem.

Top Model 9: Patrycja Sobolewska

Mikołaj Śmieszek

Mikołaj Śmieszek ma 19 lat, pochodzi z Rabki Zdrój. Od kilku miesięcy mieszka w Warszawie. Grał w piłkę nożną, marzył, żeby zostać piłkarzem jednak przerwał treningi. Chciał spróbować swoich sił w modelingu, dlatego zgłosił się na casting do "Top Model". Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli pod wrażeniem jego osobowości i wysportowanej sylwetki.

Top Model 9: Mikołaj Śmieszek

Weronika Kaniewska

Weronika Kaniewska ma 19 lat, jej pasją jest jeździectwo. Joanna Krupa zachwyciła się jej zgłoszeniem online. Na castingu do "Top Model" zrobiła oszałamiające wrażenie także na pozostałych jurorach. Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg również docenili jej potencjał. Wszyscy jednogłośnie przyznali jej złoty bilet. Weronika jako pierwsza dostała się do ścisłego grona uczestników 9. edycji "Top Model".

Top Model: Weronika Kaniewska zdobyła złoty bilet

Uczestnicy Top Model 9
Top Model: Dominik Bereżański
Top Model: Łukasz Bogusławski
Top Model: Wiktoria Chorążak
Top Model: Mariusz Jakubowski
+10
Zobacz galerię

Uczestnicy Top Model 9

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości