Tylko u nas! Oglądaj online pierwszy odcinek

Jurorzy na castingu w Gdańsku
Jurorzy na castingu w Gdańsku
Źródło: Fot. TVN/ Cezary Piwowarski/ Zoom
Bezchmurne niebo, 35 stopni Celsjusza, nadmorska bryza.... W takich warunkach ekipę Top Model przywitały setki długonogich piękności w Gdańsku. Czy wśród nich pojawiła się następczyni Pauliny Papierskiej, zwyciężczyni I edycji?

Oglądaj online odcinek 1

Każda z kandydatek do topowej trzynastki programu marzy o karierze supermodelki, ale jurorzy pozostają w formie i nie szczędzą ostrych komentarzy. Czy kandydatki na Top Model poradzą sobie ze stresem?

Jako pierwsza na wybieg wyszła bardzo pewna siebie i bardzo… niska Paulina Alaw. Jurorzy nie mieli okazji jej skrytykować, bo ich przegadała! Z równowagi wybiło ją dopiero zadanie, które otrzymała od Marcina Tyszki: musiała zaprezentować się topless. Po krótkiej sesji Marcin nie był zadowolony, ale Paulina przekonała do siebie Joannę Krupę i Karolinę Korwin Piotrowską. Czy 162 cm wzrostu to wystarczająco dużo, by wejść do programu?

Dorota Trojanowska zachwyciła jurorów urodą. Na co dzień pracuje jako kosmetyczka i wychowuje 5-letniego syna. Jak mówi, jest szczęśliwa, ale nie czuje się spełniona. - Jesteś boska – usłyszała od jurorów. Czy w to uwierzyła? Dowiemy się w kolejnych odcinkach, bo Dorota w pięknym stylu przeszła dalej!

Jurorzy nie odpuszczają! Wytykają dziewczynom mankamenty, szydzą z krzywych uśmiechów, liczą nadwyżki kilogramów, pozbawiają złudzeń wiele dziewczyn. Magda Roman denerwowała się, że usłyszy podobną opinię. Była bliska rezygnacji, zanim jeszcze pokazała się na scenie. Tyszka wytknął jej mankamenty sylwetki, ale mimo wszystko postanowił sprawdzić, jak Magda radzi sobie przed obiektywem. Efekt przeszedł oczekiwania wszystkich, ale czy zadowolił Marcina Tyszkę?

Karolina Henning oczarowała jurorów spojrzeniem i figurą. Karolina w wieku 6 lat straciła w wypadku ojca, a rok później mama w głębokiej depresji oddała ją i rodzeństwo do rodziny zastępczej. W wieku 18 lat Karolina musiała radzić sobie sama. Woliński stwierdził krótko: - Dziewczyno, jesteś zajebista!

W Warszawie konkurencja była jeszcze większa!

Wiktoria Dryuk przyjechała do Polski z Ukrainy. To dziewczyna wielu talentów – gra na gitarze w zespole rockowym, zajmuje się oneironautyką, czyli kontrolowaniem snu, ale przy tym wszystkim, chce być modelką. Marcin Tyszka poprosił ją, aby pozowała z... syropem owocowym. Wiktoria zmysłowo oblewała swoje ciało i pozowała jak profesjonalna aktorka. Jurorzy byli zachwyceni.

Kiedy na wybiegu pojawiła się Oliwia Downar-Dukowicz, Marcinowi i Dawidowy zabłysły oczy – stanęła przed nami bardzo atrakcyjna i - co dla nich ważne - szczupła dziewczyna. Kilka lat temu Oliwia mogła tylko pomarzyć o karierze modelki. Ważyła prawie 80kg, była bardzo zakompleksiona. Na castingu stała się muzą Wolińskiego i to on zdecydował, że Oliwia przeszła dalej. Czy to doda jej pewności siebie? Zobaczymy!Michalina Manios przez 18 lat mogła tylko marzyć o modelingu. Urodziła się z męskimi i żeńskimi cechami płciowymi, przez większość życia nosiła męskie imię i była traktowana jak chłopiec, choć tak naprawdę czuła się dziewczyną. Na castingu przed jurorami stanęła świadoma swojej wartości kobieta, która nie boi się mówić o tym, co przeżyła. Jeden cel osiągnęła - teraz walczy o swoje marzenia.Te dziewczyny zobaczymy w kolejnym etapie, czy którejś z nich uda się wejść do domu Top Model?

Źródło zdjęcia głównego: Fot. TVN/ Cezary Piwowarski/ Zoom

podziel się:

Pozostałe wiadomości