Trudne momenty w Top Model: Stres, łzy i wyzwania

Top Model: Adam Niedźwiedź całuje Sandrę Dorsz w deszczu
Top Model: Adam Niedźwiedź całuje Sandrę Dorsz w deszczu
Przypominamy stresujące sytuacje i najtrudniejsze momenty z 8. edycji "Top Model".

Trudne momenty w "Top Model 8"

W "Top Model" uczestnicy uczą się pracy w modelingu. Sesje zdjęciowe, pokazy i zadania związane z modą są dla nich wyzwaniem. Niejednokrotnie muszą pokonać stres, wstyd i własne słabości. W 8. sezonie show nie brakowało nerwowych sytuacji.

Metamorfozy wizerunku wystawiają na próbę cierpliwość uczestników. Muszą zaufać ekspertom i oddać los swoich fryzur w ich ręce. Często pojawiają się łzy, złość i niepewność dotycząca nowego image.

Jednym z trudniejszych zadań był pokaz na ruchomym wybiegu. Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Ania Jaroszewska i Nikola Furman miały duże problemy z utrzymaniem równowagi.

W Izraelu uczestnicy pozowali na deskach surfingowych pośród wzburzonych fal. To wyzwanie sprawiło dużo trudności.

Podczas nagiej sesji najważniejsze było pokonanie wstydu i opanowanie stresu. Denis Chmielewski zrezygnował z wykonania zadania, pożegnał się z programem.

Namiętna sesja w deszczu wymagała od modelek i modeli śmiałości oraz naturalności podczas odgrywania miłosnych scen i pocałunków. Gościnnie udział wzięli także uczestnicy poprzednich sezonów show TVN: Kasia Szklarczyk, Ania Markowska, Żaklina Ta Dinh, Hubert Gromadzki, Franciszek Strąkowski, Patryk Grudowicz, Adam Boguta i Adam Niedźwiedź.

Nauka chodzenia po wybiegu to jedno z największych wyzwań. Potrzebna jest koncentracja i utrzymanie równowagi. Jednocześnie należy zachować swobodę i naturalność podczas prezentowania kreacji.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński obserwują postępy uczestników, w każdym odcinku podejmują decyzje o tym, kto przechodzi dalej.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >

Klaudia Chojnacka rozpłakała się podczas metamorfozy

Klaudia Chojnacka rozpłakała się podczas metamorfozy

Naga sesja w "Top Model"

Sesja "Lodowa kraina", miała decydujące znaczenie dla uczestników "Top Model". Pozowali nago w specjalnej scenografii wykonanej z lodu. Kiedy dowiedzieli się, na czym polega najważniejsze zadnie w 5. odcinku, nie kryli emocji. Nie było to dla nich proste zadanie, musieli pokonać stres, wstyd i chłód, postarać się jak najlepiej wyjść na zdjęciu. Gościem specjalnym była Kasia Struss, która razem z Michałem Pirógiem nadzorowała zadanie. Autorem zdjęć jest Robert Wolański, jeden z najlepszych polskich fotografów. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Kasia Struss i Katarzyna Dąbrowska zdecydowali, że najlepsze zdjęcie miała Ania Jaroszewska. Denis Chmielewski zrezygnował z wykonania zadania, odpadł z reality show.

Sandra Dorsz zestresowana nagą sesją w Top Model

Sandra Dorsz zestresowana nagą sesją w Top Model

Top Model 8: Naga sesja
Top Model: Anna Jaroszewska
Top Model: Dawid Woskanian
Top Model: Klaudia El Dursi
Top Model: Kinga Wawrzyniak
+9
Zobacz galerię

Top Model 8: Naga sesja

"Top Model 8"

W 8. sezonie "Top Model" o wygraną walczyło aż 16 osób! Decyzją widzów Dawid Woskanian został zwycięzcą. Wygrał 100 tysięcy złotych i podpisał kontrakt z agencją Model Plus. Jego zdjęcie ukazało się na okładce magazynu "Glamour". W finale rywalizowali także: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska i Stanisław Obolewicz.

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości