Totalne remonty Szelągowskiej: Wzruszające chwile w 4. sezonie programu

Dorota Szelągowska i jej ekipa odmienili mieszkania bohaterów programu. Było dużo wzruszających chwil. Obejrzyj podsumowanie 4. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej".

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 4.

Dorota Szelągowska i jej ekipa w 4. edycji programu "Totalne remonty Szelągowskiej" mieli ręce pełne roboty. Wykonali 8 metamorfoz mieszkań. Projektantka wnętrz dołożyła wszelkich starań, aby efekty remontów przeszły najśmielsze oczekiwania i by w nowych wnętrzach bohaterowie poczuli się "jak w domu"!

Najważniejszy moment w finale każdego odcinka to wizyta bohaterów w odmienionych przestrzeniach. Wielokrotnie pojawiały się łzy szczęścia. Towarzyszył im lekki stres, ale tez dużo radości. Były to bardzo emocjonujące chwile.

Bohaterów programu "Totalne remonty Szelągowskiej" łączy otoczenie grona przyjaznych osób. To właśnie bliscy, chcąc odwdzięczyć się za otrzymane wsparcie i troskę, zgłosili uczestników do programu, totalnie ich tym zaskakując. Remont mieszkania był prezentem dla osób, które w codziennym życiu czynią dobro dla innych.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie