Totalne remonty Szelągowskiej 4: Najlepsze fragmenty 5. odcinka

Totalne remonty Szelągowskiej: Marta zaskoczona metamorfozą

Zobacz podsumowanie 5. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 4".

"Totalne remonty Szelągowskiej" – sezon 4., odcinek 5.

Bohaterką odcinka jest 43-letnia Marta, wychowawczyni w ośrodku wychowawczym dla dziewcząt. Praca z młodzieżą jest jej wielką pasją i prawdziwym powołaniem. O swoich wychowankach mówi „moje dziewczynki”. Mieszka tuż obok ośrodka więc w zasadzie jest do dyspozycji swoich podopiecznych dwadzieścia cztery godziny na dobę. Niejedna z nich to właśnie dzięki Marcie wyszła na prostą i ułożyła sobie życie. Tak było w przypadku właścicielki zakładu fryzjerskiego, w którym zorganizowaliśmy niespodziankę dla głównej bohaterki. Dorota Szelągowska wcieliła się w rolę stylistki fryzur. Marta była totalnie zaskoczona niespodzianką.
Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota w roli fryzjerki
Totalne remonty Szelągowskiej: Dorota w roli fryzjerki
Marta mieszka sama w trzypokojowym mieszkaniu. Niedawno wyprowadziła się od niej jej córka, która niedługo urodzi dziecko. W mieszkaniu niby było dużo miejsca, ale jednocześnie panował chaos. Nic nie było dostosowane do nowego, samodzielnego życia Marty.
Dorota Szelągowska i jej ekipa przeprowadzili kompleksowy remont mieszkania Marty. Kobieta była bardzo zaskoczona, kiedy weszła do środka. Nie mogła uwierzyć, że to nadal jest jej lokum. Efekty metamorfozy bardzo ją zaskoczyły.
Za pomoc w realizacji zdjęć dziękujemy Restauracja Staromiejska w Kwidzynie. Spotkanie Doroty z Martą odbyło się w Biały Dwór w Kwidzynie. Dziękujemy!
Totalne remonty Szelągowskiej: Przyjaciele proszą o pomoc dla Marty
Totalne remonty Szelągowskiej: Przyjaciele proszą o pomoc dla Marty
wideo 2/5

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości