Nikolina Holuk zdobędzie SREBRNY BILET do Top Model?

Top Model: Nikolina Holuk - zgłoszenie

Nikolina Holuk walczy o srebrny bilet w 11. edycji "Top Model". Weź udział w głosowaniu.

Srebrny bilet w "Top Model"

W 11. sezonie "Top Model" uczestnicy castingu internetowego mogą wygrać srebrny bilet. Ze wszystkich zgłoszeń otrzymanych online Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg wybrali po jednym, które najbardziej spodobało się im. 5 osób rywalizuje o wygraną w głosowaniu na oficjalnej stronie programu - topmodel.tvn.pl.
Od widzów i ich głosów zależy, kto z wytypowanych przez jury uczestniczek i uczestników wygra srebrny bilet czyli miejsce w etapie bootcampu: Zuzanna Affek, Nikolina Holuk, Julia Krause, Fabian Sokołowski, Mikołaj Szymczak.

Nikolina Holuk - kto to?

Nikolina Holuk
WIEK: 24 lata
WZROST: 173 cm
WYMIARY: 89 / 64 / 90 cm
WAGA: 53 kg
Nikolina Holuk na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuje jako pomoc nauczyciela z niepełnosprawnymi dziećmi. Z zamiłowania i wykształcenia jest dramaturgiem i teatrologiem. Uwielbia, jak dużo się dzieje, dlatego kończy właśnie jednocześnie trzy kierunki studiów. Jest bardzo pracowita i ambitna. Już w wieku 16 lat zamieszkała sama za granicą. Pracowała na wielu różnych stanowiskach jako: sprzątaczka, barmanka, w sortowni jabłek, asystentka w teatrze. W wolnych chwilach śpiewa, tańczy i podróżuje. Jej największym marzeniem jest praca w modelingu. Nikolina jest bardzo zżyta ze swoją rodziną, która jest dla niej wszystkim. Nie ma rodzeństwa. Kocha wszystkie zwierzęta, dlatego ze względów moralnych od 5 lat nie je mięsa. Bardzo dba nie tylko o dietę, ale również o ruch. Jest ogromną fanką fitnessu na trampolinie oraz pływania.
Zobacz zdjęcia:
Top Model: Nikolina Holuk Źródło: archiwum prywatne
Top Model: Nikolina Holuk Źródło: archiwum prywatne
Top Model: Nikolina Holuk Źródło: archiwum prywatne

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości