Czarny charakter! Jak odgrywać taką rolę? Zapytaliśmy o to Macieja Stuhra!

Maciej Stuhr
Poznajcie przepis na odegranie udanej roli czarnego charakteru! Jak powstawała postać Piotra Wolnickiego? Posłuchajcie, co na ten temat opowiedział nam Maciej Stuhr!

O czy będzie 3. sezon Szadzi?

Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik).

Jaki będzie trzeci sezon serialu Szadź?

Festiwal Filmu i Sztuki BNP Paribas Dwa Brzegi

Festiwal Filmu i Sztuki BNP Paribas Dwa Brzegi trwa od 30.07 lipca do 7 sierpnia w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą.

To interdyscyplinarne wydarzenie kulturalne prezentujące cenne filmy polskie i zagraniczne: premiery, ważne filmy roku minionego i obrazy, które miały kluczowe znaczenie dla rozwoju światowej kinematografii, jak również spektakle teatralne, wystawy, koncerty i wydarzenia innych dziedzin.

Dotychczasowe edycje festiwalu spotkały się z dużym zainteresowanie publiczności i mediów, zebrały niejednokrotnie entuzjastyczne recenzje. Nauczeni doświadczeniem, zmierzamy kontynuować ideę wydarzenie łączącego dziedziny sztuki, gdzie film stanowi punkt odniesienia dla pozostałych prezentacji.

Maciej Stuhr opowiedział o czarnych charakterach w serialach!

podziel się:

Pozostałe wiadomości