Starsza pani musi fiknąć: Paweł Fajdek zapewnił tacie ekstremalne przeżycia

Starsza pani musi fiknąć: Paweł Fajdek bał się o swojego tatę

Paweł Fajdek zapewnił tacie wyzwania oraz przyjemności. Pan Waldemar zakosztował ekstremalnych przeżyć w programie Starsza pani musi fiknąć.

Akrobacje na flyboardzie
Pierwszą atrakcją, jaką Paweł Fajdek przygotował dla swojego taty był flyboard, który służy do uprawiania ekstremalnych sportów wodnych. Na urządzeniu można wykonywać różnorodne akrobacje w wodzie i w powietrzu oraz poruszać się z dużą prędkością pod jej powierzchnią.
Gdy pan Waldemar Fajdek zobaczył unoszących się nad wodą sportowców, lekko się skonsternował i przestraszył, ale podjął rękawicę. Ta zabawa była dla niego mocno stresująca na tyle, że stojący na brzegu syn, zaczął się martwić o zdrowie taty. Ekstremalna dyscyplina sportowa okazała się dość trudna. Paweł Fajdek bawił się dobrze unosząc się nad wodą. Jego tata nie chciał drugi raz próbować.
Lot wiatrakowcem nad pustynią
Paweł Fajdek chciał, żeby jego tata w Jordanii przeżył dużo nowych i niecodziennych atrakcji. Jedną z nich był lot wiatrakowcem. W drodze do obozu Beduinów panowie wznieśli się w powietrze. Lecieli dwoma statkami powietrznymi w asyście pilotów, z którymi razem sterowali maszynami. Było to dla nich nowe doświadczenie, które dostarczyło fajnych emocji.
Zacząłem się zastanawiać, czy nas to uniesie, bo my tacy duzi chłopcy, ale patrzymy na tych pilotów, no też nie są tacy mali, to chyba maszyna da radę. - wyznał Waldemar Fajdek.
Starsza pani musi fiknąć: Paweł Fajdek i jego tata lecieli wiatrakowcami
Starsza pani musi fiknąć: Paweł Fajdek i jego tata lecieli wiatrakowcami
Wielka huśtawka
Paweł Fajdek zabrał tatę do parku rozrywki. Czekała tam na nich wielka huśtawka. Na początku, przed startem było trochę nerwowo. Obaj panowie byli lekko zestresowani. Nigdy wcześniej nie bujali się na takim urządzeniu.
Starsza pani musi fiknąć: Paweł Fajdek z tatą przeżyli chwile strachu
Starsza pani musi fiknąć: Paweł Fajdek z tatą przeżyli chwile strachu
Obejrzyj zdjęcia:
Starsza pani musi fiknąć: Paweł Fajdek był nieznośnym dzieckiem
Starsza pani musi fiknąć: Paweł Fajdek był nieznośnym dzieckiem
wideo 2/9

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości