Starsza pani musi fiknąć: Magda Gessler chciała zrobić Kuchenne rewolucje w Gwatemali?

Starsza pani musi fiknąć: Magda Gessler przerażona brudem

W programie "Starsza pani musi fiknąć" Tadeusz Müller chciał zapewnić mamie kulinarne atrakcje. Zabrał ją do lokalnej knajpy w Gwatemali. Magda Gessler przyznała, że przydałyby się tam "Kuchenne rewolucje".

Magda Gessler w lokalnej knajpie w Gwatemali
Magda Gessler smakowała gwatemalskiego życia w pełni. Tadeusz Müller zabrał mamę do typowej, lokalnej jadłodajni. Chciał, żeby poczuła się w swoim żywiole. Gwiazda TVN została zaproszona do wspólnego gotowania. Była zaskoczona totalnym brudem, jaki zastała w lokalu.
Chyba najbrudniejsza restauracja, jaką widziałam w moim życiu - skwitowała restauratorka już w pierwszych minutach pobytu w kuchni. Pomimo to, zdecydowała się na wspólne gotowanie w restauracji, którą ochrzciła mianem "antychrysta". Przyznała, że przydałyby się tam "Kuchenne rewolucje".
Tadeusz Müller zaprosił mamę na obiad. Po wspólnym gotowaniu przyszedł czas na posiłek. To było wyzwanie dla Magdy Gessler i jej syna. Choć wcześniej próbowała już różnych dziwnych i niesmacznych dań, było to nowe smakowe i zapachowe doświadczenie kulinarne. Wytrwale testowała gwatemalską kuchnię. Tadeusz był mocno zaskoczony ostrym smakiem i zapachem potraw, szczególnie kiszonek.
Starsza pani musi fiknąć: Magda Gessler testowała gwatemalską kuchnię
Starsza pani musi fiknąć: Magda Gessler testowała gwatemalską kuchnię
Starsza pani musi fiknąć: Magda Gessler i Tadeusz Müller w dżungli
Starsza pani musi fiknąć: Magda Gessler i Tadeusz Müller w dżungli
wideo 2/11

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości