Starsza pani musi fiknąć: Joanna Jędrzejczyk z mamą na ringu

Starsza pani musi fiknąć: Joanna Jędrzejczyk z mamą trenują wrestling

Joanna Jędrzejczyk zabrała mamę na ring. Walczyły z zawodnikami wrestlingu. Pani Anna była w szoku! Takie emocje tylko w programie "Starsza pani musi fiknąć".

Wrestling w programie "Starsza pani musi fiknąć"
Wizyta w Meksyku zaczęła się bardzo przyjemnie, Joannę Jędrzejczyk i jej mamę odwiedzili meksykańscy Mariachi, którzy zaśpiewali ulubioną piosenkę pani Anny - "La Cucaracha". To był miły wstęp, który nie zapowiadał aż tak szalonych atrakcji.
Na początek Joanna Jędrzejczyk wybrała miejsce, w którym jako zawodniczka MMA czuła się doskonale. Zaprosiła mamę na ring! Zależy mi, aby pokazać mamie mój sport troszeczkę z innej strony. Chciałam, aby mama zobaczyła, że ja czerpię, ze swojej pasji i pracy ogrom radości i spełnienie - powiedziała Joanna.
Starsza pani musi fiknąć: Joanna Krupa z mamą w Izraelu. Fragmenty 3. odcinka >
Starsza pani musi fiknąć: Anna Jędrzejczyk Źródło: TVN
Anna Jędrzejczyk nie widziała na żywo żadnej walki swojej córki. Zawsze bardzo się martwi i stresuje. Nigdy nie byłam na jej walce, nie widziałam tak żeby oglądać. Jak zaczyna się jej walka, raczej siedzę w drugim pokoju i proszę, aby się już skończyła. Szczęśliwie przede wszystkim, nie ważne czy wygra, czy przegra, aby tylko cała i zdrowa. - wyznała.
Pani Anna była w szoku, kiedy dowiedziała się, że ma walczyć z zawodnikami wrestlingu. Po krótkim treningu mama i córka na deskach zmierzyły się z zawodowcami. Anna Jędrzejczyk pierwszy raz poczuła te emocje, które wyzwalają się w córce, gdy stoi w ringu. Poradziła sobie w walce wręcz, otrzymała wielkie brawa od zgromadzonej w hali publiczności.
Starsza pani musi fiknąć: Joanna Jędrzejczyk i jej mama walczyły na ringu
Starsza pani musi fiknąć: Joanna Jędrzejczyk i jej mama walczyły na ringu
Starsza pani musi fiknąć: Joanna Jędrzejczyk z mamą i zawodnikami Źródło: TVN
Starsza pani musi fiknąć: Joanna Jędrzejczyk z mamą trenują wrestling
Starsza pani musi fiknąć: Joanna Jędrzejczyk z mamą trenują wrestling
wideo 2/9

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości