Hotel Paradise 2: Niezapomniane randki!

Robert i Magda
Robert i Magda
Za nami II edycja Hotelu Paradise. Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon, który wystartuje już 22 lutego. Przed nami wielkie emocje. Chcemy umilić okres oczekiwania, więc przypominamy niesamowite randki poprzedniej edycji! Zobacz!

Hotel Paradise dostępny w player.pl!

Wszystkie randki na Bali były wyjątkowe. Obiady czy kolacje nad brzegiem oceanu zachwycały uczestników i fanów programu przed telewizorami. Natura sama tworzyła wyjątkowy i romantyczny klimat. W takich warunkach nietrudno się zakochać.

Ania i Ivan
Ania i Ivan

Ania i Ivan

Nie wszystkie randki jednak odbywały się na plaży czy na klifach. Julia i Kamil z pewnością nie zapomną dnia, w którym dziewczyna prowadziła terenowy samochód i wjechała w drzewo.

Julia i Kamil
Julia i Kamil

Julia i Kamil

Magda z Robertem oraz Ivan z Atą spędzili niesamowite chwile na jachcie. Ania i Ivan oraz Sonia i Adam uczestniczyli w najbardziej romantycznych randkach. Wanna w kształcie serca, szampan, kwiaty, świece. Było pięknie!

Ciekawe, jakie randki będziemy mieli przyjemność oglądać w III edycji programu. Z pewnością będzie romantycznie. Nowe miejsce, okoliczności natury z pewnością stworzą klimat, w którym serca zabiją mocniej. Zobacz!

Ivan i Ata
Ivan i Ata

Ivan i Ata

Hotel Paradise 3: Nowa willa!
Hotel Paradise 3: Nowa willa!
Hotel Paradise 3: Nowa willa!
Hotel Paradise 3: Nowa willa!
Hotel Paradise 3: Nowa willa!
+3
Zobacz galerię

Hotel Paradise 3: Nowa willa!

III edycję Hotelu Paradise poprowadzi Klaudia El Dursi, a Pan Lektor skomentuje wydarzenia w ekskluzywnej willi.

SKĄD SIĘ WZIĄŁ HOTEL PARADISE?

„Paradise Hotel” to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja została zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali!

Program prowadzi elektryzująca uczestniczka Top Model i influencerka – Klaudia El Dursi, która od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród widzów, jaki internautów.

NA CZYM POLEGA TEN PROGRAM?

Zasady z pozoru są proste – mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tys. złotych. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

Zobacz też:

Hotel Paradise 2: Najzabawniejsze sceny!

Hotel Paradise 2: Najzabawniejsze sceny!

podziel się:

Pozostałe wiadomości