The best of Przez Atlantyk: Sposoby na nudę

Zobacz podsumowanie śmiesznych momentów z programu "Przez Atlantyk". Jak radzili sobie uczestnicy w trakcie rejsu? Co obili w wolnym czasie?

"Przez Atlantyk" - sposoby na nudę

Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski oraz kapitanowie Roman Paszke i Adam Skomski i ekipa telewizyjna stali się załogą na potrzeby programu "Przez Atlantyk". Podczas rejsu każdy wykonywał swoje obowiązki niezbędne do prawidłowego przebiegu wyprawy. W wolnym czasie uczestnicy mieli swoje sposoby na atrakcyjne jego spędzanie. Panowie zorganizowali sobie specjalne miejsce do gry w karty, tzw. szulernię. Wspólne śpiewanie piosenek także było jednym z ulubionych zajęć.

Polaków wyślij na ocean, to tak właśnie się to kończy. W jednym miejscu masz kasyno, dobrą restaurację, połów ryb. Zajęliśmy się każdym aspektem życia. Naprawdę nam jest tu całkiem nieźle - wyznał Liroy.

Oglądaj "Przez Atlantyk" w player.pl >

Zobacz wideo:

Przez Atlantyk: Jacht dopłynął do portu na Martynice

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!